Sport és fitneszAtlétika

Voronov Sergey - az új generációs korcsolyázó

Sergei Voronov - korcsolyázó, aki szolgál korcsolyázás. Ez a bajnok Oroszország (2-szer), vice-Európa-bajnok és többszörös győztes nagyobb versenyeken.

gyermekkor

Future Skater Moszkvában született. Hála a szülők kezdett korcsolyázni már négy éve. Bízták a gyermeket Rafael Arutyunyan - edző éves tapasztalattal. Voronov Sergey - korcsolyázó, aki keményen dolgozott, mivel a korai gyermekkor, és igyekezett, hogy a végrehajtás az összes elem a tökéletességet. 2002-ben Harutyunyan elhagyta az USA-ban. A fiatalember nem tudta követni őt, mert kiskorú volt. Sergey úgy döntött, hogy menjen St. Petersburg. Az új edző a jövő az lesz a bajnok Galina Kashin.

korai karrier

Edzés után a Kashina megjelent elégedetlenség rendszeresen megmutatta Voronov Szergej. Skater mérges volt együttműködve Galina, hiszen nem hozott sikert. Új mentor a fiú Alexei Urmanov, aki segített a fiatal sportoló, hogy elindítsák a jégen. 2005-ben Szergej ezüstérmet nyert a junior bajnokságban. Ez a díj lehetővé tette, hogy részt vegyenek a vb 2006. De a Ravens megsérült és nem tudott menni. A következő szezonban, Szergej kezdődött a 2. helyen az orosz bajnokságban. Nagydíj várta 2006-2007. Ezúttal ő versengett a felnőttek és vette csak a hatodik helyen, anélkül, hogy a jogot, hogy részt vegyen az Európa-bajnokság. De a világbajnokság, beszélt nagyon jól, inkább a XIX.

gyenge szezon

2007-2008 években nem voltak túl sikeresek, mert az egészségügyi problémák által tapasztalt Voronov Szergej. Skater nem tudta elvégezni a teljes erejét fog-jumping, azonban megnyerte számos jelentős győzelem: első helyen a bajnokság az orosz, a negyedik az Európa-bajnokságon és a hetedik a vb.

korcsolyázó teljesítménye a nagydíj ment változó sikerrel. Az utóbbi kiderült, hogy sikertelen, míg a vb már csak egy hónap. Együtt a Ravens edzője úgy döntött, hogy megváltoztatja a rövid program, felvette az új zene. Ennek eredménye, hogy megerősítette a helyzetét a saját, egyre bajnok.

Részvétel a 2009-es Európa-bajnokság hozta nem ugyanazon a helyen, hogy a várható műkorcsolyázó Sergei Voronov. Életrajza sportoló ezen időszak tartalmaz adatokat, a kilencedik pozícióba. Ez az eredmény okozott hullám súlyos kritikát a Föderáció és Sergey edzők. Az utolsó gondolat, hogy ő lusta, és nem adja magát a képzés 100% -os. Voronov alacsony eredmények a világbajnokság csak megerősítette a szavakat. A sportoló nyerte a tizenharmadik helyen.

Mozgó Moszkva

Évad 2009-2010 tartottak Szergej, változó sikerrel. Nagydíj, Kínában megrendezett, hozta Szergej ezüst és Párizs lett csak a hatodik helyen. De a jó teljesítményt a bajnokság Oroszország segített a sportoló kap helyet az Európa-bajnokságra.

Csak a teljesítménye nem volt olyan jó, mint a tervezett Voronov Szergej. Skater törte meg a rövid program volt a tizennegyedik helyen. Ez az esemény érintette szerepelnek az olimpiai csapatnak. Abban az esetben magasabb helyre Szergej lehetett menni, mint egy jelentős versenytárs. És ez így szerepelt a csapat, mint egy alternatív.

A vb-Torino Ravens is tervezik, mint egy tartalék. De kivonását a verseny Evgeni Plushenko egészségre hagyjuk Szergej lép az első csapatban. Skater nyerte a tizennegyedik helyen. Ezt követően, a fiatalember úgy döntött, hogy megszünteti együttműködés Alekseem Urmanovym.