Sport és fitneszAtlétika

Svetlana Tsarukaeva: sport eredmények és életrajz

Tsarukaeva Svetlana - az egyik legismertebb orosz súlyemelők. Győztese számos nemzetközi díjat. Rendszeres résztvevője és érmes számos versenyek és versenyek. A cikk azt mondja, a történelem az ő sport siker.

korai években

A jövő bajnoka született télen 1987. A lány nem különböznek társaiktól, de a lelkesedés nem volt ugyanaz, mint mindenki más. lány Ő lett érdekel súlyemelő. Svetlana Tsarukaeva aggódnak, hogy a szülők és a barátok nem értik leckéjét, és úgy döntött, hogy nem lesz senki semmit mondani. Mint tudod, az összes titkos világossá válik. A szülők megtudta, hogy a lány hasonló tevékenységgel, és nem akadályozza meg. Sportoló meglepte ez a fordulat.

Többek között a Fény tartották az egyik legígéretesebb sportolók korukat. Már 2002-ben, ő nyerte az első aranyérmet, bár ő még csak tizenöt. A következő évben ismét megnyerte az aranyat az orosz bajnokságban. Érdemes megjegyezni, hogy ez volt a verseny a fiatalok és az ifjúsági szinten.

felnőtt karrier

2006-ban Tsarukaeva Svetlana debütált a felnőtt versenyeken. Abban az időben még csak tizenkilenc éves, de sikerült megnyerni az ezüstérmet a világbajnokságon 2006-ban. Annak ellenére, hogy senki sem látta versenyző érmet, az orosz sikerült bizonyítani, hogy az ezzel ellentétes irányú. Nagyon meglepett mindenkit Svetlana Tsarukaeva. Fotók és videók a verseny összes szenvedélyek, és az öröm, a sportolók.

Egy évvel később, ő ismét megnyerte az ezüstérmet a világbajnokságon. Ugyanebben az évben megnyerte az arany felnőtt orosz bajnokság. Svetlana akkoriban csak húsz éves, és ő az egyik az ország egyik legígéretesebb sportolók.

2008-ban ő nyerte meg az aranyérmet az orosz bajnokságban.

A következő években, a sportoló nyer több díjat világ és Európa-bajnokságokon, de nem nyert egyetlen aranyérmet.

Nagyon fontos a karrier a fiatal súlyemelő válik 2011.

arany éves

2011-ben, Svetlana Tsarukaeva megy a vb, ami történik a francia fővárosban. Fogadóirodák benne, hogy az orosz fog versenyezni a dobogóra, de az esélye, hogy ő nyeri az arany, nem volt elég.

Mindennek ellenére, Tsarukaeva sikerült nemcsak nyerni az arany, hanem meg világrekordot a szakítás. Ő megadta magát a súlya 117 kilogramm. Amellett, hogy a siker a nemzetközi versenyen ő nyerte az első díjat az orosz bajnokságot. A verseny került megrendezésre Penza. Nos, érdemes megjegyezni, az Európai Fóruma ezüst.

Olimpia

A saját első olimpiai játékok ment vissza 2008-ban, Pekingben. A verseny volt a hiba, mert az orosz nem volt képes még befejezni a gyakorlat, és azonnal kiderült, hogy azok között, akik elhagyták a versenyen.

Failure hibáztatta a fiatalok és a túlzott izgalom. Bármi is volt, ő nem adja fel, és folytatta a felkészülést az egyéb versenyeken.

Négy évvel később Tsarukaeva könnyen át végzettség és megnyerte a jegyet a londoni olimpia. Mire már egyike a kedvencek a nyári játékokat, mert egy évvel ezelőtt nyerte meg a világbajnokságot, és meg világrekordot ott.

Minden a lányok vártak arany, de ez nem felel meg az elvárásoknak. Ennek eredményeként nyert ezüstöt. Otthon teljesítményét értékelték sikeres. Azonban, még mindig azt hiszi, hogy tud, és fel kellett volna tüntetni a verseny sokkal jobb eredményt.

Svetlana Tsarukaeva: szerelmi élete

Magánélete sportolók nem olyan gazdag, mint a sport karrierjét. A lány tulajdonítja ezt az a tény, hogy teljesen összpontosított sport.

Annak ellenére, hogy a súlyemelés, a lány egy nagy rajongója az irodalom. Sok interjút, azt állította, hogy szeret olvasni Balmont költészet.

Mint minden a hölgyek, ő szereti a virágok és a főzés. Svetlana egyszer sem mondja, hogy szeret süteményeket sütni és kezelni a szeretteiket.

A legforróbb lány beszél az anyja. Sportoló minden interjúk kijelenti, hogy fontos, a legfontosabb személy az életében. Mom - az ember, aki mindig is támogatta súlyemelő.

Ő nem házas. Érdemes megjegyezni, hogy a szakmai karrier véget ér, ami azt jelenti, hogy hamarosan Svetlana, akkor meg az a személy, aki csatlakozik az életüket.

Állami szintű díjak

Tekintettel arra, hogy pályafutása Svetlana Tsarukaeva számos díjjal az Orosz Föderáció kormánya nem tudta nem észrevenni.

„Mert Merit” visszatérés után a londoni olimpia sportoló megkapta a Medal of Rend.

Azt is vegye figyelembe, hogy a mester a sport súlyemelés.

Rövid leírása személy

Tény, hogy egy csodálatos sportoló Svetlana Tsarukaeva. Életrajz lány tele van különböző rendezvények, amelyek közül néhány fontos győzelmeket és vereségeket sértő.

Mindennek ellenére, ő megy le a történelem az orosz súlyemelő, mint az egyik legsikeresebb sportolók.

Egy ritka eset, amikor egy törékeny lány láthatóan képes elérni ilyen magasságokba. Ő sportoló összekapcsolja ezt sikert harci szellem raktárban.

Ez egyike azon kevés orosz sportolók, akik felismerték, hogy a legjobb változata Világ Súlyemelő magazin. Ez az esemény nyúlik vissza, a 2011-es évre.

Svetlana Tsarukaeva kétségtelenül az egyik legjobb súlyemelők történetében posztszovjet Oroszországban.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.