Sport és fitneszAtlétika

Orosz rövid trekist Yelistratov Semen: életrajz, sport karrier, a személyes élet

Yelistratov Szemjon Andrejevics - a híres orosz rövid trekist. Ez egy olimpiai bajnok, többszörös győztes világ és kontinentális bajnokságokon.

életrajz

Yelistratov Simon 1990-ben született az Ufa. Már korán a fiú volt, nagyon aktív és mozgékony, így a szüleim úgy döntöttek, hogy írja meg a sport rész. Először is, Simon részt vett osztályok taekwondo, de hat hónappal később hívta fel a figyelmet, hogy a sport, mint a rövid pályán.

Az egyik az első, hogy a tehetséget a fiatal sportoló, volt az edző Andrey Maksimov, aki most egy mentor Elistratova. Ez volt az ő vezetése alatt Semen egy hagyományos szempontból junior vált világ rövid pálya csillag.

Annak ellenére, hogy egy nagyon elfoglaltsága képzés Yelistratov sikerült nemcsak jó, hogy befejezze iskolába, hanem be a Testnevelési Intézet, így a diplomáját és coaching engedélyt.

Sport karrier

Hagyományosan, az iskolai sport kezdő rövid trekisty megkapják az első korcsolyát, mint egy ajándék a híres sportolók. Semen kiszálltak a kezek Yulii Chachinoy, ami annak idején volt a győztes Eb. Azt is szolgált ösztönzést Elistratov kemény edzés.

A fiatal sportoló megmutatta szenzációs eredménye kora. 2003-ban a 13 éves Elistratov Semen, rövid pályán, hogy már abban az időben volt az első helyen az életében, a minősítő szabvány a címet a mester a sport, és a 16 év - debütált a világbajnokságon.

ben felvételt nyert a válogatott, miután a 2007-Ufa rövid trekist nyerte az orosz bajnokságot ezüst minden-körül. Ettől a pillanattól kezdődött a csillagok sportos karrier Elistratova. Részt vesz a nemzetközi versenyeken. Továbbá, a 20 éves shortstop trekist ment az orosz csapat az olimpián Vancouver, amely nem tudott betörni az első húsz.

Az első nemzetközi sikerét jött Simeon 2012. Ő lesz a három győztes az Európa-bajnokság távolságból 1,5 és 3 km-re, valamint a minden-körül.

Egy évvel később Yelistratov növeli gyűjteménye díjat az ezüstérmet a világbajnokságon, valamint három UEFA díjat, amelyek között volt egy arany - a staféta.

Az olimpiai év volt, egy orosz sportoló szó arany. Ő lesz a kétszeres győztes az Eb, úgyhogy a hazai játékok Szocsiban Yelistratov Simon jött nagy alakja. És nem csoda - ez lett olimpiai bajnok a relé, ahol az orosz csapat sikerült legyőzni a fő versenytársak az aranyérmet - a csapat a Holland.

2015-ben Yelistratov egy új címet - ő lett a világbajnok. Amellett, hogy a kontinentális bajnokságot vitt hat díjat, köztük volt az arany neki a koronát a stafétabotot.

A következő szezonban Yelistratov Semen válik három győztes az Eb, valamint a világcsúcstartó a 1000 méteres versenyt.

Due kimutatható dopping teszt Meldonium tiltott anyag, az orosz sportoló kénytelen volt kihagyni a világbajnokságot 2016-ban. Április 21 Elistratova felfüggesztést, és ő továbbra is fellép a világbajnokság és egyéb versenyek.