Sport és fitneszTestépítéssel

Ramses Tlyakodugov: életrajz

Ramses Arsenovich Tlyakodugov született 1976. december His szülővárosában - Nalchik. Ma ez az ember egy csomó más díjat, ami egyértelműen mutatja az elért eredmények a sport számára. Ő a világbajnoki cím, az európai vice-bajnok, és világszínvonalú MS. Ramses kétszer lett a győztes a verseny a címet a „Mr. Universe”.

Ezen túlmenően, a sportoló még sok érdemei és teljesítménye nem csak a sportban. Ramses Tlyakodugov aktívan részt vesz a média show a tévében. Újra meg újra látható a televíziós program „Intuition” (TNT), valamint a szintén híres testépítők Vladimir Turchinsky és Denis Tsyplenkova. Ő is egy vendég a televíziós show „The Dinner Party” (Ren TV), forgatott dokumentumfilmeket a sport eredmények és sok más projekt különböző csatornákon.

gyermekkor

Még fiatal korban gyúrni Tlyakodugov elhatározta, hogy épít pályafutását. Boy belekóstolt a sok sport: box, Sambo-birkózás, úszás és atlétika.

De körülbelül tizenöt éves korában a fiatalember lett egyre több időt töltenek az edzőteremben. Azokban a napokban a testépítés volt kevéssé ismert Oroszországban, és a speciális szobák képzés szinte nem volt. Részt vesz az átalakított pincében található. A bálvány minden testépítők akkoriban az utánozhatatlan Arnold Schwarzenegger, aki az úgynevezett „Zheleznyy Arni”.

Mindössze két év fiatal sportoló vesz részt a fiatalok bajnokságot az Orosz Föderáció, ahol tartott a harmadik helyen végez, és az MMR norma. Azóta beszélni kezd a IFBB.

fiatalabb években

A tizennyolc év alatti Ramses Tlyakodugov küldött szolgálni a fegyveres erők az Orosz Föderáció. Ez azonban nem akadályozta meg a haladás a karrierjét, és még hozzájárult, hogy bizonyos mértékig, mint egy katona a katonai egység megteremtette a szükséges feltételeket a folyamatos képzés. 1994-1995-ben. ő is részt vett a bajnokságon tartott Izhevsk és Krasnodar volt.

Egy bizonyos idő elteltével, miután vége az élet egy sportoló, sajnos megsérült, ami tesz egy keresztet a pályaválasztás. De 5 év után, még mindig vesz részt a tornán, a Dél-Oroszország, azonban csak az utolsó helyen van. De nem adta fel, és csak egy évvel később ugyanazon a verseny már a második helyen.

Mozgó Moszkva

2003-ban a testépítők úgy dönt, hogy elhagyja otthonát, és a fővárosba költözött. Ezt követően részt vett a bajnokság Moszkva és Oroszország. Hosszú ideig nem kap kézzelfogható jutalmat. 2008-ban ő lett a bronzérmes a kelet-európai kupa. Azután hívták, hogy képviselje az Orosz Föderáció az Európa-bajnokságon (UEFA), amely került sor Spanyolországban. Miután csak 2 hét az esemény után, ő lesz a tulajdonos egy ezüstérmet is.

2010-ben a Ramses Tlyakodugov első helyen a vb testépítő, lezajlott kb. Máltán. Ugyanebben az évben az ukrán bajnokságot „Sport Max” ez lesz az abszolút győztes. És 2011-ben második helyen a versenyt a címet a „Mr. Universe”.

antropometriai

Vessünk egy közelebbi pillantást, úgy néz ki, mint Ramses Arsenovich Tlyakodugov: magasság, súly és egyéb élettani adatokat.

Növekedési bodibildera 179 centiméter és súlya körülbelül 114-115 kg. A kerület a mellkasán egyenlő százötven centiméter, és bicepsz - 58 cm.

Ramses Tlyakodugov - az egyik legjelentősebb orosz testépítők ma. Hozzájárulását a fejlesztés és népszerűsítése a nemzeti testépítés és tyazhelootleticheskogo irányba egészére jelentős. Ez világos és kiemelkedő képviselője a sportág, ami már többször bizonyított a gyakorlatban, hogy az egyik legjobb a szakmában.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.