Sport és fitneszAtlétika

Ukrán műkorcsolyázó Alisa Agafonov: életrajz és a karrier a sportban

- известная украинская фигуристка, выступающая за сборную Турции. Alisa Agafonov - ismert ukrán korcsolyázó játszani Törökországban. Sikeresen teljesít a világ és kontinentális bajnokságok lett a győztes a téli Universiade.

életrajzi adatokat

появилась на свет в январе 1991 года в одном из крупнейших украинских городов - Харькове. Alisa Agafonov született 1991 januárjában az egyik legnagyobb ukrán városok - Kharkiv. A műkorcsolya lány jött a hat év, amikor észrevette doshkolnitsu gyermekek edzők Vladimir és Larisa Leonovich Baratz.

Miután egy kemény edzés évekig Agafonov kezdenek jó eredményeket mutatnak, és a 10 éves sikerült, hogy a harmadik helyen a Junior Bajnokság Ukrajna.

Sport karrier

Már fiatal korban Alisa Agafonov megmutatta a jégen kiváló szintű művészi. Neves koreográfus Ljudmila Filippovna Kurinskova meggyőzte a lányt, hogy megpróbálja a kezét a ice dancing, és ő beleegyezett. Köszönhetően a fényes külseje és a karizma Alice nyithatja teljesen felfedik tehetségét formájában műkorcsolya.

Az első partner volt az ukrán sportolók tehetséges Dmitri Dun. Ez a tánc pár tartják a legígéretesebb Ukrajnában. Alice és Dmitrij vált országos bajnokok azok korcsoportban vett részt a junior világbajnokságon, valamint a döntőben a Youth Nagydíjon.

2009/10, a pár szakított, mert egy sor sikertelen előadások.

Alisa Agafonov - korcsolyázó török csapat

A szünet után Dmitri Dunem sportoló keres új partnert. не очень популяризировано, поэтому Алиса уехала в США. Sajnos, korcsolyázás Ukrajna nem nagyon népszerűvé, így Alice ment az Egyesült Államokba. Itt ő végre talált egy új partner - a korcsolyázó-párosevezős Alper Uçar.

Irányítása alatt a híres orosz edző Natalia Dubova pár szolgáló Törökországban kezd részt venni a különböző nemzetközi versenyeken.

и Альпер Учар становятся серебряными призерами зимней Универсиады в Эрзуруме. 2011-ben, Alisa Agafonova és Alper Uçar válnak ezüst érmesek a téli Universiade Erzurum. Három évvel később a pár megkapták első lehetőséget, hogy Törökország műkorcsolyázó a téli olimpia Szocsiban. Annak ellenére, hogy a duo-Uçar Agafonov nyerte meg a játékok szerény 22. helyen, ők jól beszélt szinte az egész világ szakemberei.

и Альпер Учар стали вторыми. Egy év után a 2014 olimpiai játékok az Eb táncoló pár van rangsorolva 12., és a világbajnokságon - 16. A legsikeresebb volt a teljesítménye a Nestlé jutott, ahol Alisa Agafonova és Alper Uçar lett a második.

Szezon 2015/16 kezdődött egy pár táncol a német bajnokság Nebelhorn, ahol az eredmények a rövid program elfoglalják a harmadik helyen, de végül lett az ötödik. Októberben egy duett kiváló eredményeket nyer olyan rangos versenyeken, mint az NRW Trophy és kupa Denkova-Stavisky.

Kényszerülnek, hogy az USA-ban

A 2015 végéig, mert a kitört orosz-török konfliktus pár tánc Uçar-Agafonov kénytelen volt elhagyni a területén az Orosz Föderáció, ahol képzett Aleksandra Zhulina. Egy új lakóhely lett Stanford, az Egyesült Államokban, ahol a páros dolgozik az új tanárok - Azhelikoy Krylova és Pasquale Camerlengo.

Az új program, a pár Alper Uçar - Alisa Agafonov ismét vette a 12. helyen a kontinentális bajnokságot Pozsonyban, ezáltal megismételve a legjobb eredményt. Sajnos, a teljesítmény, a vb egy katasztrófa volt - tánc duó nem jogosultak az ingyenes programot.

Ebben a szezonban, a pár elkezdett aktívan készül az olimpiára 2018-ban. Részt vesznek a szakaszában a Grand Prix, mutatja egy nagyon tisztességes eredményt. Egy verseny, Tallinn, az észt táncosok, ami Törökországban tartott negyedik helyen, és a versenyben „Ice Star” Minszk lett ezüst érmesek.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.