Biathlete Jevgenyij Ustyugov: életrajz és eredmények

Evgeny Ustyugov messze az egyik legígéretesebb fiatal sportolók. Soha egy pillanatig nem hagyja abba, és továbbra is elérni az új magasságokba a karrierje. Ő ismer és szeret emberek millióinak szerte a világon. Ő - a bálvány kezdő biathletes!

Evgeny Ustyugov: életrajz, gyermekkor

Jövő Biathlete a világra jött 1985-ben, június 4-én a csodálatos város Krasznojarszk. Ez biztos, hogy azt mondják, hogy tudásukat a sport Eugene kapott, még mielőtt a születés. Miután szülei elég híres sportolók abban az időben. És így, amikor a család Ustyugov volt két fiú, a szülők azonnal elkezdett foglalkozni a fizikai fejlődését. Kezdve a háromévesnél fiatalabb, Ustyugov és testvére gyakorolt minden nap velük. Ahogy öregszünk, a fiú kezdett aktívan vegyenek részt a hegymászás.

Iskolai évek voltak elég Eugene szórakoztató és változatos. Ő egy nagyon aktív gyerek. Nincs sportesemény nem nélkülözi a részvételt. Ez volt az egyik versenyen 1997-ben látta edző biatlon, a felesége Viktora Ermakova. Tekintsük a fiú jó képességű, ő hívta, hogy megpróbálja a kezét az ilyen téli sportok.

további útja

Mit Evgeny Ustyugov érettségi után? Úgy tűnik, már világos, hogy el fog jönni a sport osztály. De sorsú fiatalember nem lehet csinálni. És ő lesz a diák az iskola olimpiai park Divnogorsk. Tanulmányozása után évekig, Jack úgy dönt, hogy folytassa tanulmányait a Erdőmérnöki Kar, amelyet ő kitüntetéssel végzett 2010-ben.

Kezdés sporttevékenységek

Amikor az élet a jövőben sportoló lépett a biatlon? Ustyugov Evgeny tanulmányai során résztvevője volt a verseny, amely 2005-ben bekövetkezett Finnországban. Azzal, hogy részt egyéni futamok, a fiatalember sikerült, hogy 12 faj - 36, és a sprint közben - 42 helyen. Egy évvel később, hogy javítsák a sportolás készség, Jack megy a World Cup, amely ebben az időben került sor New Yorkban. A meglepetés az egészben, hogy sikerült, hogy a díjat a dobogóra a folytatását versenyen. A relé Eugene második volt, és egy negyedik eredmény azt mutatta, sprint. Ez az idei pályafutása jövő bajnoka kezd lendületet, és gyorsan nő.

Csillagok sportok karrierszinten

Evgeny Ustyugov - Biathlete aki kiemelkedő eredményeket ért el. A következő nagy verseny a sportoló válik BEK 2006-2007. A sprint Ustyugov van rangsorolva 12., míg ő a győztes mögött csak 3 perc. A törekvés Eugene már a második. Itt nem volt 25 másodperc alatt megy, annak ellenére, hogy az ő győzelme mindössze egy hibát célt.

Amikor elkezdte lebonyolítása a második szakaszban a kupa, a fiatalember volt, jól működik. Ő erőfeszítéseit koronázta 25 ülőhely a sprint versenyen. A győztes, ő maradt egy fél percig, és csak 3 hiányzik. A következő sprint Ustyugov veszi a 50. helyen, míg mögötte a fő rivális közel 3 percig. Ezek a kudarcok nem törik a fiatal Biathlete. Ez éppen ellenkezőleg, a lendület a termelékenyebb munkát.

Utazás a világ körül

Részt vesz számos versenyek és bajnokságok, Eugene már elég sok időt távol otthonról. Azonban a szoros kapcsolat nem volt kényeztetve. Ustyugov mindig úgy érezte, a támogatást a szülők és a barátok. Miután tartózkodó számos pontján a Föld, Jack sokat tanultam, amitől még ereje küzdeni.

Világbajnokság, ami történt 2007-ben Bulgáriában, kellemesen tetszett minden rajongó Eugene. Majd fogta a 20. helyen, és ő csak egy hiba, és a távolság az ellenfél elérte a parttól 2 perc 40 másodperc. Ha van egy váltóverseny, a csapat biathletes sikerült, hogy az 5. helyen, ami nagyban növelte a lelkesedést a kezdő sportoló.

Winter 2007 Ustyugov érkezik haza, hogy részt vegyen a versenyen, amely az úgynevezett „Izhevsk puska”. Ezúttal sikerült a második helyre a győzelem. A különbség a fő versenytárs volt 39 másodperc.

Ezt követően, Jack megy a vb-Norvégiában. Nyertes címek sportoló nem tud nyerni, de mégis, azt mutatja magát, mint egy meglehetősen erős ellenfél, amelyet nem szabad alábecsülni.

Már 2008-ban rehabilitálták Ustyugov és a bajnokságot az orosz, aki méltán nyerte az ezüstérmet. Utána sikerült, hogy az első helyet az Európa Kupa. Aztán nyerte meg a versenyt, anélkül, hogy egyetlen hiányozni. Nyertes ezúttal egy zseniális!

Egy évvel később, a sportoló megy a világbajnokság Oberhof. A törekvés sikerült lett a hetedik, és a sprint -, hogy a 8. helyen.

Evgeny Ustyugov - nemzeti drágám!

XXI olimpia kezdődött Eugene debütált. De képes volt létrehozni magát egy erős párt. Bár ő ellenezte néhány nagyon komoly ellenséget sprint közben, ő rangsorolva 15. a törekvés Eugene befejezte tizenötödik a listában.

Olimpiai aranyérmet díszített mellkas sportoló február 21. A tömeges rajt. Hála erőfeszítéseiket és a munka Biathlete bypass minden vetélytársai, és rövid időn belül akár a győztes célba. Végén a játék Eugenia elnyerte az Order of Friendship.

A 2011 tavaszán Ustyugov S. Sleptsova nyerte az első helyet a versenyben World Team Challenge.

Eugene a mai napig folytatódik, hogy a vonat, és részt vesz számos versenyen. Legutóbb, ő nyerte el a címet Tisztelet Master of Sports.

Magánélete Ustyugova

Annak ellenére, hogy elfoglaltsága, Eugene képes volt létrehozni egy erős család. Későbbi feleségével találkozott rendszeres versenyeken. Kiválasztva Ustyugova válik sportoló Aleksandra Bondareva. Néhány évvel később, miután találkoztak a fiatalok játszanak egy esküvő. És már 2010-ben Eugene született lánya Veronica. Biathlete házastárs úgy dönt, hogy töltsenek ki egy karrier és a család lemondani baj. Amikor a baba 3 éves volt, apám tette síléc. Télen 2014-ben született a második lánya, Eugenia. A családja, ő megpróbálja tölteni egy csomó időt, és ő csinálja!

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.