Sport és fitneszVízisport

Ilya Zakharov: fotók, életrajz, érdekes tényeket közöl a sportoló

A St. Petersburg, egy család sportolók, május 2, 1991-ben született a jövő bajnoka, Ilya fiú. Zakharov ott élt sokáig. Inkább ő csak ott született, és az ő gyerekkori töltött Szaratov, ahol szülei költöztek.

Apa volt egy tiszt körül, és a fiú anyja volt a jelölt mester a sport a röplabda. Abban az időben megszületett fia dolgozott tanárként testnevelés az egyik szentpétervári iskola.

Életrajz Ili Zaharova: aktív gyermek

Gyermekkora óta a jövő bajnoka volt különböznek társaiktól túlzott aktivitása. Volt annyi energiát, hogy a fiú, majd a kapott valamiféle történelem. Keresés kaland - a fő jellemzője az Illés, mint egy gyermek.

Hat éve, a fiú kiderült lapos. Az orvos, aki figyelte a kis beteg, tanácsos szülők, hogy küldjön Illés a medencében. Abban az időben nem működött minden család. Ő volt az, aki azt javasolta, hogy a szülők csatolja kisfiú nézi és búvárkodás.

Ez a sport tette, hogy közvetlen az összes energia Illés a helyes irányba. Set régóta véget ért. De a fiú nem veszi egy csoportban, melynek vezetője volt az edző Tatyana Korobko.

Ilya nem osztotta a vágy, a szülők úszni. Ő minden módon, hogy figyelmen kívül hagyja a követelmények az edző, és nem akarta úszni a medencében. Tatiana doboz néha nyomja Zakharov lábazat vízben.

De egy évvel később, minden gyökeresen megváltozott. Ilya már nem elképzelni magam anélkül, sport. Beugrott a vízbe vált nem csak időtöltés vagy hobbi. Ezek részévé váltak a fiú életét.

Ilya akarta szentelni magát a labdarúgás, de az orvosok eltiltotta gyakorolják ezt a sportot. De azt tanácsolták, hogy megpróbálja a kezét a búvárkodás. És, mint kiderült, a tanács vált külön.

Osztályok kezdődik búvárkodás

Egy évvel később, Zakharov részt vett a verseny között társaik, és megnyerte az első érem. Kilenc éve, Ilya nőtte ki magát, mint a jövő érmes, sportoló, és a büszkesége Oroszországban.

2004-ben sikeresen kiválasztani a mester a sport. Ezután Zakharov volt, hogy tartsa az első díjat. És a győztes a verseny a diákok körében két év alatt.

Tatiana Korobko edző gyermek csapatok ugorj a vízbe, azt látta, hogy a fiú egy nagy jövőt. Ilya Zakharov részt a junior bajnokságot Oroszország. Bár nem nyerte el a díjat, ő volt a cél - lesz a győztes, és nyerjen egy aranyérmet az olimpián.

Egy álom vált valóra. Ilya Zakharov, az olimpiai bajnok, nem csak egy sportoló és Érdemes Master of Sports Oroszország búvárkodás. Részt vesz az olimpiai játékok 2012-ben Londonban és nyer aranyat búvár három méteres ugródeszka.

Díjak és címek

2007-ben részt vett a verseny az orosz jutott. Leugrott a tíz méteres műugrás, megnyerte a győzelem, kiérdemelve a legmagasabb pontszámot. Aachen, Németország, tandem Ilya Kuznetsov második helyre került a pole három méteres tornyot.

De ez még nem minden. Szaratov, ő volt a győztes az egyes programokat, megnyerte a bronzérmet a búvárkodás egy három méteres ugródeszka.
Egy évvel később a tulajdonos két érmet nyert a bajnokság Oroszország kiválóság búvár egy pár Evgeniem Kuznetsovym.

Tovább arany párosítva Viktorom Minibaevym búvár a torony tíz méter. Egy évvel később, Ilya Zakharov, akinek fotó került az első oldalakon az újságok, nyert három arany a versenyben három méteres búvár és tíz méter magasságú párosítva Minibaeva.

Katonai szolgálat és tanulmányok

2007-ben ő lett a hallgató a State University of Physical Culture, Sport és Turisztikai Moszkvában. Eleinte azt tervezte, hogy egy bizonyos fokú „sport manager”.

De sport karrier volt az oka, hogy nem tudta fordítanak elég figyelmet a képzés. Így adta fel az ötletet, hogy egy sport menedzser helyett a minisztérium a coaching.

2011-ben úgy döntöttem, hogy adja vissza az anyaországhoz, egyre sorkatonák. Úgy véli, hogy minden ember kötelessége, hogy a katonai szolgálatban. Ilya Zakharov ment az orosz szövetségi biztonsági szolgálat. Amikor visszatért, a srác továbbra is készítenek, hogy részt vegyenek az olimpián.

A sportoló nem házas. De van egy barátnőm - Nagyezsda Grechushkina. Már kérte őt, hogy legyen a felesége. Hope egyetértett. Esküvői szerelmeseinek tervezi, hogy játszani a következő évben.