Hírek és TársadalomHírességek

Focista Georgi Gabulov: életrajz és érdekes tények

Georgi Gabulov meglehetősen ígéretes orosz középpályás. Karrierje során ő játszott számos helyi klubokban. A nézők tudják, George univerzális lejátszó, amit mind a támadás, és a munka területén. Minőségi játék lehetővé tette, hogy többször is fellép a nemzetközi szintű ifjúsági póló a válogatott Oroszország. Brother George Vladimir egy híres orosz kapus.

Georgi Gabulov: életrajz

George gyermekkorától kedveli a futball. Valamint testvére elment egy ifjúsági sport iskola. Mindkét Gabulov tehetsége megmutatkozott korán. Ezért az edző arra ösztönözte őket, hogy részt vegyenek vetítések az orosz klub az első lépcső. Ennek eredményeként, a fiatalember elismerte, hogy a sport iskola a moszkvai „Mozdony”. Ő játszott a tartalék csapat, és megmutatta kiváló eredményeket. A tizennyolc év alatti George aláírta az első profi szerződését. Szeptember 20-án játszotta első mérkőzését a Premier League Oroszországban. Georgi Gabulov kiment 77. perc helyett Celsinho a kupa mérkőzés ellen „Anji”.

hibák

De aztán volt egy szünet pályafutását. Hosszú két évszak Gabulov szinte nem játszott. A probléma komoly verseny. Az ő álláspontja következetesen tapasztalt középpályás. 2010. március 26-, belépett a területen a mérkőzés ellen „Amkar”. Ez volt a bemutatkozó mérkőzés labdarúgó a Premier League Oroszországban. És május 10-én, Georgi Gabulov szerezte az első gólt a szakmai pályáját. Középpályás járt ing „Alan”. Ez volt a hazai pályán ellen a főváros „Spartacus”. Miután áthaladt a jobb szárny adott Gabulov laterális transzfer. Csapattársa lógott a büntetés terén, és George sikeresen lezárta a transzfer. A második félidőben, a középpályás ütött harminc méter, és lőtt kétszer. Ennek eredményeként, a csapat szenzációsan legyőzte Vlagyikavkaz „Spartacus” egy tucat 5: 2.

kapitány

Miután a zseniális játék Georgi Gabulov volt a csapatkapitány. Szezon játszott a „Alania”. Mert Vladikavkaz csapat George töltött hatvan játék, ahol a szerzett tizenegy alkalommal. Labdarúgója lett az egyik vezető szereplője, akit tartani a csapat stratégiája. A nyári szezonban 2012 Gabulov átkerült a „Anji”. Ugyanakkor az új klub nem sikerült bejutni az első csapatban. Az év folyamán belépett a területen csak hétszer, és gólt csak egy cél. Egy sikertelen szezon Gabulov ismét visszatért „Alan” és kiégett egy nem túl sikeres szezonban.

Télen 2014-ben a labdarúgó klub „Rosztov” bejelenti a megjelenése egy része egy új játékos. A holtszezon, a kék-sárga csatlakozott Georgi Gabulov. Focista töltött nyolc mérkőzést, és nem szerzett egyetlen cél. A hat hónap alatt George nem tudta igazolni hasznosságát vezetőedzője. Ezért a nyári labdarúgó szerződést írt alá a „Wings of a szovjetek”. George debütált a mérkőzés ellen „Szibéria”, amely megnyitotta a pontozás után jól játszott sarokban. Mert Samartsev Gabulov játszott negyvenhét mérkőzések és szerzett hat gólt. Azonban a végén a szerződés a klub nem akarja újítani. Nyarán 2016 Georgi Gabulov átkerült a „Orenburg”.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.