Sport és fitneszLabdarúgás

Andrei Solomatin: életrajz, labdarúgó karrierjét

Andrei Solomatin - az egyik legfontosabb szereplői a moszkvai „Mozdony” A 90-es évek - 2000 elején. Ez volt ebben az időszakban a „vasúti” értek el a legnagyobb sikert az orosz és a nemzetközi porondon, és Solomatin, valamint más csillagok az időszak - Chugainov, Janashia, Ovchinnikov - volt a legfényesebb játékosok a hazai bajnokságban.

Korai karrier

Andrei Solomatin, aki született Moszkvában szeptember 9, 1975. Labdarúgás érdekeltté vált a korai gyermekkorban apja feed. Pope és megadta a fiatal Andrew Gyermek és ifjúsági Sportiskola olimpiai tartalék „Torpedo” (Moszkva). Ez az alapokat készségek első lépések, lefektetett a munkát két kulcsfontosságú pozíciókat, amelyek Solomatin később játszott egész karrierjét - középhátvéd és védekező középpályás.

Az első felnőtt csapat Andrew „Torpedo” (Moszkva). Az alkalmazás Solomatin jött 1992-ben, amikor 16 éves volt. Ebben a szezonban „Avtozavodtsev” játszott a Premier League, de miután egy előzetes szakaszban, hogy folytassa a harcot a medál nem tudott, nem volt, mindössze három ponttal. Solomatin miatt fiatalon és tapasztalatlansága debütál a szezonban, és nem tudott.

második bajnoki

A következő szezonban a tapasztalatszerzés és az anya Andrei Solomatin elment a tőke TRASKO. Ez FSM ( „Youth Football School”) volt egy csapat alapú tövénél, így a zenekar nevezték a Szovjetunió. Az előző szezonban TRASKO sikeresen készített magának a harmadik zónában a 2. orosz bajnokságot, miután a 15. helyen. Ez a legjobb elérését a csapat a hazai bajnokságban.

1993 TRASKO sújtotta a 4. zónába. Solomatin az első mérkőzés zajlott a védelmi bázis. A szezon hosszú, nehéz és nem egyértelmű. A 42 játékok sikerült nyerni csak 10-szer, 19 vereség. Ennek eredményeként - a 16. helyen, és mint sok csapat a szezonban, változása miatt a verseny formában, TRASKO elment a harmadik liga.

Solomatin tartott itt a következő szezonban. Ekkor sikerült válik egy 12 ml. 2 szezont Andrew megjelent a pályán 47-szer, pontozásos 8 gól.

Irányítása alatt Semina

A holtszezonban Solomatin Andrey Yurevich meghívást kapott a vezetőedző a moszkvai „Mozdony” Yuri Semin érkezett meg a helyét a „vasúti”. Így kinyitottam a legsikeresebb oldal pályafutását.

Fiatal, de merész Solomatin azonnal megtalálta a helyét a csapatban. Az első mérkőzés kezdett engedjen be a játékot. Először helyettesítő látszat a végén, hamarosan nyert egy helyet a bázison. A bemutatkozó zajlott az első körben hazai pályán Samara „Wings of a szovjeteknek.” Solomatin jött le a padra a 70. percben, amikor az eredménye: 1: 1 helyett Arsene Aiupova. 5 perccel a lefújás „vasút” szerzett büntetést, amely eladta Aleksei Kosolapov. A fennmaradó időben, minden harcolt, hogy megőrizzék a győzelem, Solomatin még megkapta az első sárga lapot. még sikerült 3 pontot a mérkőzést.

Szezon 1995 sikeres volt a „mozdony”, a csapat ezüstérmet nyert, a vesztes 6 pont Moszkva „Spartak”.

első trófea

A következő évben, minden nem ment olyan jól. Eredményeit követően a „mozdony” a szezon éppen csak a 6. helyre. De Andrei Solomatin nyerte az első trófeát - a Cup of Russia.

Szakaszában 1/16 vereséget St. Petersburg "Zenith" - 4: 0, 1/8 ugyanazzal a fiókkal megverték, "Uralmash". Solomatin már egy játékos az alapvető szerkezetét. Továbbá, a pontszám 1: 0 nem feleltek Kamyshinsky „textil” és Moszkva „Dynamo”. Az utolsó, „mozdonyok” kapott a legerősebb csapat ezekben az években - „Spartacus”.

Solomatin Andrey Yurevich a mérkőzés jött a kezdő felállás. Az első fele kiderült, hogy eseménydús - a csapat cserélt két golyó. De a második felében a harc volt makacs. Úgy döntöttem, a sorsa a trófeát cél Yuri Drozdov előtt öt perccel a rendes játékidő végén. 3: 2 javára „mozdony”.

A csészék csapat

A Cup of Russia, valamint a „mozdony” 3-szor több lett a győztes Andrei Solomatin. Labdarúgója nyerte a trófeát 1997-ben, amikor ez volt az utolsó, hogy megverte Moszkva „Dynamo” - 2: 0.

2000-ben az utolsó ellen CSKA Solomatin váltotta a félidőben a pontszám 1: 1. Sikerült a győzelem csak hosszabbítás után, a döntő gólját Ilja Vlagyimirovics Cimbalar a 113. percben.

2001-ben az utolsó büntetőkkel verték Mahacskala „Anji” azonban Andrew a szezonban az utolsó játék nem vett részt.

A bajnokságot a „Mozdony” nem sikerült nyerni egy „bronz”, és három ezüstérmet.

Solomatin az európai versenyben

Az európai verseny Solomatin debütált a „mozdony” az első fordulóban az UEFA-kupa. A riválisok „vasúti” elment félelmetes München „Bavaria”. Annak ellenére, hogy ez a fiatal Semin csapata az első meccset nem törölhetők, és nyert egy vendég - 1: 0. Igaz, a németek retorziót volt pusztító Cherkizovo „Mozdony” volt egy kis 0: 5.

A következő évben a „vasúti” egyszerre volt a 1/16 az UEFA Kupát. Ebben a körben a horvát "Varteks" (0, 1 2 1) telt el, nem minden nehézség nélkül. Egy 1/8 két elszenvedett veszteségek a portugál "Benfica" (0: 1, 2: 3).

Sokkal sikeresebb volt a szezon 1997/98. Először biztosan telt Belarusz "Belshyna" (2: 1, 3: 0), majd a török "Kocaelispor" (2: 1, 0: 0). A 1/4 döntőben versenyző kapott görög AEK. Az első szakasz Athén végződött döntetlennel, a második mérkőzés Moszkvában is véget ért a döntetlen, de az 1: 1, ami alkalmas a görögök. Gyógyfürdők „Mozdony” Igor Chugaynov, rúgott gól az utolsó percben a mérkőzés.

Mese véget ért az elődöntőben. „Mozdony” marginálisan elveszett német „Stuttgart” - 1: 2, azonban a második láb Moszkva rajongók fej és nem láttam.

A következő évben, „Lokomotiv” ismét elérte az elődöntőben az UEFA-kupa. Ekkor az első mérkőzés ellen a római „Lazio” Moszkvában végződött döntetlennel 1: 1, és a második mérkőzés végződött nullák az eredményjelző táblán. Ez az illesztő elrendezve olaszok.

2000-ben debütált a „mozdony” a Bajnokok Ligája, részt vett, és Andrei Solomatin. Életrajza sportoló a nagy európai labdarúgó kezdődött Törökországban a játék ellen „Besiktas” a 3. selejtezőkör a verseny. A sikeres bemutatkozás nem nevet, Semin csapata elvesztette 0: 3. Hasonlóan alakult, és a visszatérő mérkőzés, legyőzte ismét - 1: 3.

Több mint 6 szezont a „Mozdony” Solomatin töltött a pályán 143 mérkőzést, 7-es ellenőrzés szerzett gólt.

Megy CSKA

2002 óta Solomatin a CSKA Moszkva. Ő lett a csapat rendszeres itt. Az első évad az új csapat befejezte a bajnokságot, megosztott első helyet egykori klubja - a „mozdony”. A 30 játék a csapat szerzett 66 pontot. CSKA szerzett 21 győzelemmel, 2 nagyobb, mint a „vasúti”, de a szabályok szerint a szezon úgy döntött, a sorsa a trófea „arany” mérkőzés.

Azt tartották november 21-én a stadionban „Dynamo” jelenlétében 34 ezer rajongó. Solomatin adták a kezdő felállás ellen a csapat, hogy a közelmúltban már otthon neki.

„Mozdonyok” nem sikerült korai gól a 6. percben az állás nyitotta meg Dmitry Loskov. A cél az, hogy az eredmény volt az egyetlen. „Mozdony” az első alkalommal lett bajnok Oroszország és Solomatin ismét érmet szereztek.

Karrier CSKA Andrew diplomázott 2003-ban, játszott mind a 64 játék, és szerzett 4 gól.

Válogatott a világbajnokság

Az elején a kétezredik a Solomatin pályafutása - a legsikeresebb időt, ez mikor felkérik, hogy játszanak a nemzeti csapatban. Andrew debütált a csapat november 18, 1998, egy elleni barátságos meccsen a brazilok. A játék nem működött a kezdetektől, a 20. percben a labdát mágusok vezetett 2: 0 és 32 perc elteltével Solomatin váltotta a pályán Kornauhovu. Hogy a játék véget ért az egyik legnagyobb csapat vereséget - 1: 5.

Solomatin majd hívatta barátságos mérkőzést 2000-ben és 2002-ben sújtotta az ajánlatot a világbajnokság Japán és Dél-Korea. Előestéjén a verseny játszott barátságos versenyen a kupa az LG. Az elődöntőben elleni mérkőzésen Fehéroroszország egyenlített tizenegyesből, pontozás az első gólt a nemzeti csapatban.

Solomatin volt világbajnoki csapat szabályos. Azonban a csapat gyengén teljesített. Verte az első szakasz Tunézia - 2: 0, szenvedett két elváltozások - 0: 1: Japán és 2: 3 Belgium. Solomatin játszott az összes mérkőzést nélkül pótlások, pedig két sárga lapot.

ma

Miután elhagyta CSKA Solomatin ment Krasnodar „Kuban”, de ők töltött összesen 8 mérkőzést. Onnan, hogy a dél-koreai „Seongnam Ilhva Chhonma” (és ott jelent meg a területen csak 2-szer).

Ő játszotta az ukrán „Obolon” Samara „Wings of a szovjetek”, Nyizsnyij Novgorod „Spartacus” Mahacskala „Anji” Moszkva és „Torpedo”. De nem lehetett rögzíteni kiadások nélkül még 20 mérkőzés van egy csapat. A csapat Solomatin nem hívott. Ő visszavonult 2007-ben, 32 éves korában.

Ma Andrei Solomatin - edző. A pályán ő teszi csak az első lépéseket. Úgy működik, mint egy asszisztens edző az ifjúsági csapat a klub a másodosztályban. Az új csapat FC „Chertanovo”.

star csapat az égből nem elég. Tavaly, a zóna a „Center” FC „Chertanovo” volt csak a 11. helyen, pontozásos 8 győzelem 26 mérkőzés. Solomatin fő feladata ebben a szakaszban -, hogy a tehetséges fiatalok.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.