Művészetek és szórakozásSzerencsejátékok

Viszont stratégiák Tenisz: Tippek és példák

A bukmékerek egy sport, amelyhez adnak egy csomó események különböző eredményeket. Ez a tenisz. Meccsek tartanak minden nap, 11 hónap egy év, és szinte szünet nélkül. Ez annak a ténynek köszönhető, hogy a sportolók kell fenntartani a minősítés. Ezért az egyezések száma Tennis egy ajándék a handicapper. Ezen túlmenően, ez egy egyéni sport, és ez sokkal könnyebb elemezni, mint a csapat. De másfelől, ez nem olyan egyszerű. Ahhoz, hogy egy bukméker szüksége van egy világos cselekvési terv. Ebben a cikkben, felsoroljuk a legnépszerűbb fogadási stratégiák tenisz. Vágjunk bele.

ellen kedvenc

Annak ellenére, hogy a paradox címet, ezt a stratégiát alkalmazzuk gyakran. Vegyünk egy konkrét példát. 3-0, az első szettet, és ez az esélytelenebb sikerül lejátszani a lényeg. Mutató 3-1, és azt állítja, hogy a következő. Ez az, ahol meg lehet tenni ellen kedvenc, abban a reményben, hogy egy kívülálló „fogott bátorság” és nyerd meg a következő játék. By the way, ugyanez a minta lehet fogadni asztalitenisz. A stratégia ugyanaz.

A hatalmas plusz a taktika annak egyetemességét. Ez alkalmazható bármely tenisz meccs bármely időpontban. A hátránya például az alacsony hozam.

Tenisz fogadási stratégia: Összes

A jelen sport , ez a taktika nem túl hatékony. Úgy tűnik számunkra, hogy a fogadóirodák speciálisan találta ezt a formáját fogadási megszerzésének pénzt becsületes Capper. Hadd magyarázzam meg.

Időbe fog telni, teljes vagy sem, attól függ, hogy a harmadik szettben. De ez nagyon nehéz megjósolni. Még ha feltételezzük is komoly harc, három még mindig nem lehet. Viszont a nyereményszorzók, definiáljuk pontosan egyezik a sor: .. A győztes, a potenciális szünetek, stb esetében TOTAL működik elemi találgatás. És ez olyan, mint feldobás egy érmét. És minden egyes tekercs fogadóirodák keresni 3-5%. Tippelje meg összesen csak öt készletek mérkőzést. De Tenisz Szövetség elutasította őket.

Általában azt javasoljuk, hogy használja az összes fogadási stratégiák a tenisz a cikkben felsorolt, kivéve összesen. De ha nagyon szerencsések vagyunk, ő meg fogja közelíteni meg teljesen.

kétsebességes

Az elmúlt években népszerűsége nőtt jelentősen. És nem meglepő módon, ez egy win-win stratégia fogadások a tenisz. Lehet kérni: „Hogyan lehetséges ez?” Ez egyszerű. Pénzt hozott azonnal a két lehetséges eredmény. Ebben az esetben, a folyosón legalább egy fogadást biztosítja nulla veszteség, és ha át mindkettőt, akkor is profitálhat.

Ha ellenfelek esély közel azonos, a sportsbooks hogy egyenlő kefy a győzelmüket. Ezen kívül megengedett, hogy egy nulla hátránnyal GAME hasonló együtthatók. Ahhoz, hogy nyerni ezt a fogadást, kell egy győzelem a tenisz meccset előnyt egy játék. Ha ellenfelek ugyanannyi játékok nyert, hogy vissza fog térni. Ez azt jelenti, hogy egy ilyen fogadást egy teniszező, tudod, hogy a profit még a feltétellel, hogy az egész elvesztette a mérkőzést, de megnyerte a legtöbb játékot. Fontos: mielőtt ilyen fogadás, akkor alaposan meg kell vizsgálni, maguk a játékosok.

Ha az EFC a játékos kiválasztotta nem túl magas, akkor lehet fogadni a negatív esélye. Azaz, a pénzt lehet fektetni, amit a tenisz játékos, aki az ellenfél egy bizonyos mozgásteret. De ezek az arányok megfelelő, ha a kedvenc nagyságrenddel erősebb, mint az ellenfél. Általánosságban, a választás a játék nem felesleges, hogy egy alapos elemzést statisztika.

Viszont stratégiák tenisz élő

Csak vegye figyelembe, hogy több van, de azt fogja mondani a leghatékonyabb. Ez egy fogadást a break-pontok és szünetek. De mielőtt a magyarázatok kiírja a profik élő fogadás (tenisz kereskedelem).

1. Nincs határidő

A jégkorong, kosárlabda, labdarúgás és más jól ismert sport játék ideje korlátozott. A tenisz, nincs ilyen. Ebből következik, hogy abban az esetben, ha egy versenyző elveszíti a legjobb állóképesség, taktikát változtatnak, stb Lehet, bármikor a harc, hogy visszanyerje az előnye. Ez soha nem késő kijavítani.

2. Konkrét számolási rendszer

Léteznek olyan stratégiák Viszont a tenisz összpontosítottak sajátos rendszerét pontozás. Ebben a sportban a befogó pusztító elvesztése vezetés, hogy csak néhány perc. Például egy tenisz játékos elveszti az első szettet 6-1, a második egy kis szünetet 5-3. Minute vezetője ejtő előre ünnepli a győzelmet, vezet egy sor 5-5 játék, és ez a kívülálló nyeri a második szettet. A pontszám lesz 1-1 készletek, ami azt jelenti, hogy a versenytársak egyenlő eséllyel. Következően ez a bukméker azonnal igazítja együtthatók.

3. A minimális induló tőke

Stratégiák élő fogadások tenisz nem igényel nagy bankroll. Az általunk használt már fent említett példákban. Amikor a vezető a kívülálló nyer (6-1, 5-3), és táplálja a tét ellene származik a bukmékerek a kefom 1,01 (feltéve, hogy a teniszezők körülbelül azonos erősségű). Ha nyitunk ellen vezetője $ 5, abban az esetben az ellenfél nyer a nyeremény lesz 500 $. És a pénz lesz az Ön rendelkezésére percek alatt. Képzeljük el, hogy a vezető beleesett a kábulat váratlan elvesztése, és hagyjuk egy kívülálló, hogy egy extra szünet elején a harmadik szettben. Felvette a szolgálatra, és vett egy pár töréspontok vezetője a pályán. Például a legutóbbi KEF nőtt 36, és még fel neki korábban nyert 500 $, mivel ez technikailag erősebb ellenfél, és kábulat kell kijönni. És a vezető észhez tér, tett egy fordított szünetet, kiragadva győzelem. Ezzel az eredménnyel, hogy látunk? Állítsa elején a mérkőzés fordult $ 5 $ 17,000. És ez nem egy ritka eset. Akkor keresse fel fogadási csere és ennek ellenőrzésére. Nagyon gyakran ilyen helyzet adódik a női bajnokság.

Viszont stratégia él Tenisz: break-pontok és szünetek

Ez egy nagyon hatékony és könnyen érthető taktika. Ennek végrehajtása lesz szükségünk, hogy egy listát a sportolók, akik jól, hogy megkapja a szolgáltatás az ellenség, vagy azok, akik, hogy egy kívülálló elején a játék, képes arra, hogy egy kis szünetet. Ezek tenisz teljesítmény befolyásolhatják a bíróság felületre. Ezért mindegyikük kell tartani egy külön értékelés.

By the way, az első pozíciók ilyen listák nem lehetnek vezetők a WTA és ATP bajnokság. Csakúgy, mint a gyakorlat azt mutatja, hogy a legerősebb sportolók a takarmány meglehetősen gyenge vétel. És igen gyakran erős a kínálat a magasabb pozíciókban. Általános szabály, hogy a tenisz fogadási stratégiák alapján szegmentáció és osztályozására, így bejutni a vita a fogadó feed.

Ahhoz, hogy állítson össze egy listát a „jó vétel a” sportolók segítenek kétféle rangsor a statisztika - a szünetek száma / töréspontok és a fogadó inning. Azt is meg kell nyerni a kiindulási együtthatók tenisz. De van két fontos pontot. Először is, megtöri a lista csere a listát szünet pont. Másodszor, nem feltétlenül értékeli a kombináció vételi képességek ellen tápellátást. Ez elég ahhoz, hogy ne pusztán a recepción. Az elmúlt játék csak 4 pontot és a kínálat vezethet összeomlás. Sokkal fontosabb, hogy rögzítse a javára néhány pontot a pályán ellenfél. Ha figyelembe vesszük a csere képességét, hogy egy kis szünetet a képességét, hogy a kitörési pont, akkor ez teljesen elfogadható. Mindenesetre, ha egy sportoló teszi a rendszeres break-pont, akkor valószínű, hogy előbb-utóbb lesz, hogy egy kis szünetet. És csak a képtelenség, hogy saját maguk ellátási megakadályozza az ilyen teniszező lesz egy igazi csillag.

És most, hogy a világos példája a stratégia. Kezdeni egy rangsor a legaktívabb sportolók (részvétel számos verseny), amelynek középpontjában az átlagos szünet pontot egy játék az utóbbi pár évben. Összeállításában azonnal kizárja a fiatal teniszezők, mint a technikai arzenál van kialakulóban. Szintén nem veszi figyelembe a mérkőzést látszólagos kedvencek (kefy kevesebb, mint 1,25), és nem veszi figyelembe a sportolók 100 alatti helyen a rangsorban. Ezután válasszuk ki a kiindulási együtthatók a kiválasztott bukméker és szorozzuk őket száma szünet pontokat minden játék történetében. Most, az átlagos pontszámot a végső értékelés is fokának meghatározására jövedelmezőségét a sportoló ezt a stratégiát.

Miután összeállításánál világosan hatékonyságának értékeléséhez egy teniszező. Az első sor a mérkőzés esélytelenebb várja meg, amíg a szünet (a rangsorban), és hogy hogyan kell élni, van egy nagyobb KEF nyerő kedvenc. Csak akkor tudjuk, hogy egy ajánlatot. A vezetők bosszút elég gyakran, így hosszú távon meg fogja tenni a nyereség.