KépződésTörténet

Hogy van a verseny „A legerősebb ember a világon”?

A legerősebb ember választani nem olyan egyszerű. Minden pályázónak meg kell felelnie a különböző feladatok azonos feltételek mellett. Csak ebben az esetben lehet összehasonlítani egyik sportoló a másikra. Minden évben, valamikor december végén vagy január elején tartott nemzetközi verseny, amely az úgynevezett - „A legerősebb ember a világon.” A verseny részt 30 a legerősebb ember a világon a különböző országokban.

Hogy ezek az események?

A legerősebb ember a világon, hogy át több mint egy tesztet. A három tucat sportoló a döntőben csak tíz ember esik. Ők választják a következő módon: költeni öt fordulóban, amelyek mindegyike határozza meg a két nyertes, aki automatikusan bejutni a döntőbe. Korábban ezek a versenyek voltak érdektelen és a nyers. Napjainkban, éppen ellenkezőleg, a verseny nagyon népszerű. A szervezők fordult ezeket a versenyeket egy érdekes és izgalmas show. Minden sportoló, hogy menjen át a különböző versenyeken. Ez a cikk leírja, néhány közülük.

1. Vontatójárművek. Minden résztvevőnek meg kell nyomni valamilyen formában a közlekedés 30 méter. Ki fogja ezt a feladatot, ő nyer. Általában húzza teherautók, repülőgépek, buszok és vonatok még kocsik.
  2. Guggolás nagy terhelés a vállán. Georgia lehet egy autó, tégla, vagy akár egy embercsoport a platformon. Súly általában nagyobb, mint 400 kg.
  3. Érdekes nevét a következő versenyen - „átvitele és a rajz.” A résztvevők mozogni kell bizonyos távolságra a horgony lánc, akkor ugyanezek a dolgok vissza. Ahogy helyesen rámutatott a szervezők a verseny, a résztvevők az egyirányú szállított rakomány és húzta a másik. Ezek a versenyt!

érdekes tények

Verseny „A legerősebb ember a világon” tartott 1977-től, úgy született az Egyesült Államokban. A legtöbb érmet, mégpedig 21 (ebből 8 arany) Amerikában követi Izland, majd Lengyelországban. 2008-ban nyitotta meg a Hall of Fame szentelt több nyertes ezeket a játékokat, a hely a becsület, persze, adott Mariusz Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski - egy igazi hős

Ez az ember helyesen méltó a cím - „A legerősebb ember a világon.” Lengyel származású Mariusz Pudzianowski a leghíresebb győztes a verseny. Úgy gyűlnek a pohár ötször, kétszer vette a második helyen, és ha a harmadik. Mariusz Pudzianowski kétségtelenül a legerősebb ember a világon. A képen látható a lengyel sportoló a verseny előtt „kacsa séta”.

Zhudrunas Savickas - világrekord

Zhudrunas Savickas született Litvániában. Ő egy háromszoros győztes a verseny „A legerősebb ember a világon”, és a második helyen, ő is szolgált három alkalommal ezeket a játékokat. Zhudrunas nyolcszor vett részt a versenyben „Arnold Strongman Classic”, amely szervezett formában Schwarzenegger. Soha nem veszett el ezeket a versenyeket. Minden az ő eredményeit, belépett a Guinness Rekordok Könyvébe.

következtetés

Így a legerősebb ember a világon meghatározzuk a nemzetközi versenyeken minden évben. Például, a jelenlegi világbajnok már két győztes - amerikai Brayan Shou.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.