Sport és fitneszOutdoor Sport

Orosz Biathlete Olga Viluhina: életrajz, eredmények, fotók

Ez még mindig nagyon fiatal, de már egy jeles sportoló az első értelmes győzelem a nemzetközi verseny 2006-ban elnyerte a világbajnokságon. Részt vett a junior versenyeken, amikor ő még csak 14 éves volt. Olga Viluhina nyert akkor nemcsak a sprint, de szerzett még két érmet: a relé - ezüst törekvés - egy bronz.

önéletrajz

Olga 1988-ban született a Baskíria (Mezhyhirya), március 22-én. Szülei: apja - GV Viluhina, egy időben dolgozott mérnökként, anya - OV Viluhina, az üzemeltető a helyi kazánház.

Kezdetben Olga Viluhina dolgozott a sport iskola síelés. A szülei hoztak magukkal. Azonban ez a fajta lány nem ment minden, és ő kérte, hogy biatlon. Ez egy mérföldkő esemény kezdetén Oli karrierjét.

A középiskolában volt egy jó tanuló, sokat olvas gyermekkora óta. Van egy kedvenc szerzője, Paolo Koelo regény „Eleven Minutes”.

Olga Viluhina: fotó, első győzelme

Olga állandó edző - Valery Ivanov, most - a közös gyakorlat férje.

Mint fentebb említettük, az első jelentős győzelmét a sportolók volt a World Junior Championships Biatlon 2006 tartott az Egyesült Államokban (Presque Isle). Ott nem csak egyéni verseny volt, ahol ő volt a 26. helyen. Ezekben versenyeken, ő harcolt a magas nemzetközi szinten sportolók. Meg kell jegyezni, hogy abban az időben Viluhina biatlon csak 2 év.

A következő komoly verseny neki voltak Martello, ahol ő volt az, biatlon világbajnokság. De itt nem tudta megismételni a korábbi eredményt, és elnyerte a ezüstérmet (második hely) a staféta.

A legsikeresebb a sport karrier tehetséges sportolók már az Európa-bajnokság tartott a város Ufa (2009). Aztán Olga Viluhina lett négyszeres Európa-bajnok a fiatal sportolók. Ezek a junior versenyeken tudott mászni a dobogóra mind a 4 szakaszában a verseny befejező az 1. helyen.

Splendid sikerek nem maradt észrevétlen képviselői az ország nemzeti csapat. Ő volt felkérték, hogy vegyen részt a versenyeken, Hanti-Manszijszkban (step Cup). Így ez volt a listán a hat legjobb sportolók és elment a csapat az orosz csapat.

Az orosz csapat az első alkalommal ment Oberhov a díjak képzés, ahol váratlanul megbetegedett. Ebben a tekintetben, hogy nem vett részt semmilyen Cup versenyt, és még ugrani szakaszában IBU jutott. A szezonban 2010/2011 Olga ismét részt vett a legelső szakaszában a világbajnokság, majd az egészségi állapota ismét meghibásodott.

Betegség után Viluhina kétszer nyerte el a vezető helyet a sprint tartott Olaszországban és Svédországban. De az IBU Cup Olga Viluhina nélkül maradt díjat a helyet, mert a nevetséges felügyelet, nemtörődömség. Azt elfelejtettem, hogy viselni a számot, és miközben fut utána, a sportoló indult a rántás és a késett 40 másodpercig. Pontosan ebben az időben, és elválasztja a győztes a verseny.

Évad 2011-2012. Elhozta sportoló sikerét. Hochfilzen, megnyerte a csapat a vegyes váltó, és átvette a bronzérmet a verseny Ruhpolding.

2013-ban, a World Cup biatlon Olga Viluhina felmászott a 2. helyen végzett.

Diákolimpia „Szocsi-2014”

Szocsi olimpiai játékok - az első olimpiai játékok 25 éves sportoló. Ebben a tekintetben, senki sem igazán nem az elvárásoknak. Azonban ez sokakat meglepett, amikor egy 7,5 kilométeres versenyen nyerte olimpiai ezüst.

Úgy érezte, elég magabiztos, és megpróbálta a legjobb, hogy ne engedjenek címmel szlovák olimpiai bajnok Anastasia Kuzmina. Viluhina, lőni is, elvesztése csak Kuzmina sebességet.

Képesek Olga Viluhina végül ismételten felvetették, hogy a dobogóra, miután egy relé csapat megnyeri a versenyt (a női és vegyes). Ha jobb ez rendszeresen a 10 legjobb orosz sportolók. Mielőtt azonban az egyes díjakat a legmagasabb színvonalon, hogy még nem érte el. Ez még várat magára.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.