Sport és fitneszOutdoor Sport

„Formula 1”: Magyar Nagydíj

Mivel királynője atlétika elismert sport és verseny „Forma-1” tartják a legnagyobb autóipari verseny. Oldalról úgy néz ki, nagyon szép: űrverseny autó indul a túlzott sebességgel a pályán, a tömeg a rajongók, bájos lányok rövid szoknya az FIA zászló és pezsgő permetet a három legerősebb kéz. De, hogy ebbe a mesés világban nem könnyű - sok pilóta az évek dolgozik egy versenyképes környezetben, hogy képes legyen a színpadon a legjobb a verseny sorozat.

"King formula"

Az a szint, FIA Formula One World Championship az elit motorsportban. Annak versenyeken a leggyorsabb versenyautók használt a fejlesztés, amely az érintett a nagy gyártók - Mercedes, Ferrari, McLaren, Renault, Ford, Honda. Legerősebb csapat jár a bajnokságban, „Forma-1”, költségvetése több száz millió dollárt. A legnépszerűbb „királyi faj” voltak Európában és Dél-Amerikában.

Földrajz Formula One igen széles - 21 futam minden kontinensen a világon, kivéve Afrika és az Antarktisz került sor 2016-ban. Csodálja meg a készség a pilóta tudott rajongók országokban, mint Ausztrália, Bahrein, Kína, Oroszország, Spanyolország, Monaco, Kanada, Azerbajdzsán, Ausztria, Nagy-Britannia, Magyarország, Németország, Belgium, Olaszország, Szingapúr, Malajzia, Japán, USA, Mexikó, Brazília és Egyesült Arab Emírségek.

"Formula-1": Magyar Nagydíj

Ez az első alkalom ebben az országban tett virtuózok versenycsapat Mercedes, Alfa Romeo, Maserati és az Auto Union 21 június 1936. Ezután a verseny került megrendezésre Budapest szívében a pálya hossza mindössze 3,1 mérföld. Stage győztes olasz Tazio Nuvolari, aki játszott az Alfa Romeo.

A következő alkalommal a legerősebb pilóta a világ már megérkeztek a szocialista állam csak ötven éve. A versenyre közel a fővároshoz épült Hungaroringen. Azóta a Magyar Nagydíj minden évben szerepel a naptárban, „Forma-1”.

Annak érdekében, hogy menjen a célba, a résztvevőknek, hogy menjen 70-szer körbe-körbe, amelynek hossza megegyezik 4381 méter. A teljes hossza a verseny 306 663 km.

Rajongói gyors vezetés gyakran bírálják a pályán, mert az elégtelen szélességű és lassú bevonatok, amelyek nem engedik, hogy meghaladja a sebességet, és ne riválisok. Ezért a harc a győzelemért szakasz kezdődik sokáig a verseny kezdete - a képesítést. Csak elfoglalni kedvező helyzetben van, a taktika a boxkiállás, és bemutatja a kiváló kísérleti készségek, akkor lehet nyerni ezen a nehéz pályán.

Azonban bármilyen szabály alól vannak kivételek - megcáfolni a sztereotípiák sikerült két ász: 1989 diadal Magyar Nagydíj volt a megszálló 12. helyen a rács Ferrari vezető brit Naydzhel Mensell, és 2006-ban - honfitársa Dzhenson Batton Honda, rajtolt 14. kedvezőtlen időjárási körülmények között.

Heroes a magyar színpadon

Egy gyönyörű város található, a Duna partján, emlékszik a dicső nevét a hódítók a Hungaroringen. Az évek során, a győztes az a képviselői Olaszország (Tazio Nuvolari), Brazília (Nelson Piquet, Ayrton Senna, Rubens Barrichello), az Egyesült Királyságban (Nigella Mansell, Damon Hill, Jenson Button, Lewis Hamilton), Németország (Michael Schumacher, Sebastian Vettel), Kanada ( Zhak Vilnov), Finnországban (Mika Hakkinen, Kimi Raikkonen, Heikki Kovalainen), Spanyolország (Fernando Alonso), Ausztrália (Mark Webber, Daniel Riccardo) és Belgium (Terri Butsen).

A vezetők a Magyar Nagydíj a különböző jelölések képviselői Albion:

• legmagasabb győzelmek száma az országban - 10;
  • a legjobb pilóta - Lewis Hamilton - 5 címei;
  • a legerősebb csapat - McLaren - az első 11 sor.

Magyar Nagydíj 2016

A tavalyi szakaszában „Formula 1”, a hagyomány szerint továbbította a Hungaroringen a negyedik július hétvégén. Ő lett a 31 th egy sor tartozik. A versenypálya elhagyta a 22 pilóta. Pole pozíció eredményei szerint a minősítési vett Nico Rosberg, a következő helyezett Lewis Hamilton és Daniel Riccardo. A kompozíció a végső első három teljesen azonosak az otthoni.

Győzelem a színpad nyerte a brit vezető Lewis Hamilton, aki egyben a ötszörös bajnok a Magyar Nagydíj. Ez sportoló vall kemény és agresszív vezetési stílus. Úgy véli, a legalkalmasabb a városi pályák, mind a Monte Carlo, sok fordulat, ahol meg lehet venni a kockázatot. Gyerekkoromban idol Hamilton volt a híres brazil „varázsló” Ayrton Senna, a tragikusan elhunyt a San Marino Nagydíjon Imola miatt kormánymű meghibásodása. A vezetési stílusához kölcsönzött Lewis, úgy tűnik, ő volt a legfontosabb, hogy a siker a brit sport.

A második és harmadik helyen a dobogón Nico Rosberg és Daniel Riccardo.

statisztika

• Stage győzelem volt a 48. pályafutása Lewis Hamilton.
  • Mercedes csapat a 54 edik idő elismerten a legjobb a „Forma-1” számokat.
  • Leggyorsabb kör megmutatta Kimi Raikkonen idővel 1.23.086.
  • Ő volt a legagresszívabb versenyző nyerni vissza 8 helyzetben a kezdőoldalon.
  • Pole Position volt Niko Rosberga a 26. az ő szakmai tevékenységét.
  • Az eredmények szerint a verseny „Formula” (Nagydíj Magyarország) volt képzett 21 versenyző.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.