Sport és fitneszLabdarúgás

Aleksey Igonin, foci életrajz

Aleksey Igonin - ismert orosz labdarúgó-védő és középpályás. Ő töltötte pályafutása Szentpéterváron „Zenith” és Ramenskoye „Saturn”. Ő játszott a válogatott Oroszország.

Az első lépés a futball

Aleksey Igonin Leningrádban született, március 18, 1976. Korán apja küldött neki, hogy a labdarúgó iskola „Zenith”, amelyben ő tette az első lépéseket a sport legnagyobb sikerei. Még akkor is, a legtöbb esetben úgy döntött, a jövőben helyzetben a pályán. Alexey jobban vonzódik a megsemmisítés helyett teremtés. Ezért játszott hátvéd és linebacker védők egész pályafutását.

Alex kezdte pályafutását Igonin a kispályás. 1993-ban, 17 éves korában, debütált a „Polesie”, ami az északi fővárosban. Töltöttem ebben a csapatban 2 év, de a végén úgy döntött, a nagy foci.

Karrier a „Zenith”

1995-ben, Aleksey Igonin belépett a helyét St. Petersburg "Zenith". A csapat már elvégezte a harmadik szezonban a First League az orosz bajnokságban.

Lábát azonnal nem lehetett az alapja, így időről időre Igonin hozta a játékot a második csapat „Zenith”. Tény, hogy 1995-ben Pétervárott végül képes sikeresen teljesítsenek. A 42 játékkal, ők nyertek 24 győzelem, és egyre 77 pont, harmadik helyen, a második csak Kalinyingrád „Baltika” és Togliatti „Lada”. Ebben a szezonban „bronz” lehetővé teszi az első bajnoki a következő szezonban jár az elit osztály.

1996-ban, Aleksey Igonin vált teljes értékű játékos bázis, állandóan elhagyja a pályát, a Premier League mérkőzések. „Zenith” a föld maga után visszatér játszani instabil az elit csoportban. Ugyanakkor a klub sikerült bejutni a közepén a ranglistán. Nyerő 13 mérkőzést a 34, a csapat megnyerte a 43. pontot és 10 került sor.

első trófea

Első győzelem klubszinten jött Igonina 1999. „Zenit” a szezon sikeresen fellépett a Nemzeti jutott. Bár mindent nem volt könnyű az elején. A 1/16 riválisok ment Szaratov „Falcon”. Ahhoz azonban, hogy megbirkózzon a sikertelen első bajnoki csapat szabályozási idő, a találkozó véget ért a döntetlen 2: 2. És csak a tizenegyes-out zseniális játék Roman Berezovsky hozta elsöprő győzelmet 4: 1.

A 1/8 döntőben a párt vereséget szenvedett Szocsi „Pearl” - 4: 1, és az 1/4 végleges legyőzésével otthon „Rostselmash” - 2: 0.

A mérkőzés a kupa döntő, „Zenith” találkozott CSKA. Ülésen úgy döntött, a sorsa az egyetlen gól a Gennadiem Popovichem a végén.

Az utolsó, Aleksey Igonin megjelent a pályán a kezdő felállás. „Zenith” szemben a moszkvai „Dynamo”. A szünetben a főváros labdarúgók elhagyta, ami az eredmény 0: 1. Azonban a második felében, „Zenit” törte meg a játék - egy dupla és egy cél Panova Maksimyuk pétervári hozta a trófeát.

BEK csaták és az első érem

Ezzel a győzelemmel a következő évben, „Zenith” nyerte el a jogot, hogy részt vegyenek az európai versenyben. Az UEFA-kupa, a csapat indult az 1. fordulóban. A riválisok megkapta az olasz „bolognai”.

Megbirkózni az izgalom nem lehetett az első hazai mérkőzés a kórtermek Anatoly Davydov. A legjobb játékok jelennek meg, illetve Igonin Alexei Andrejevics. Eredmény - 0: 3. A második szakasz a Appenninek félszigeten, „Zenit” megpróbálta kijavítani a hibákat, de nyert csak hatékony felhívni 2: 2.

De miután egy pár évig, a szentpétervári csoport végül nyert érmet az orosz labdarúgó-bajnokságban. 2001-ben elvitték a harmadik helyen. Fent csak a tőke „Spartacus” és a „mozdony”.

Tovább sikert a „Zenith” 2003-ban Aleksey Igonin. Focista ezüstérmet nyert az orosz bajnokságot. St. Petersburg csoport a harcot a bajnoki pontok elismerte 3. CSZKA Moszkva, aki nem adja az első sort a táblázatban még egyszer az egész bajnokságot.

2003-ban fejezte be Igonin teljesítményét „Zenith”. 9 szezont töltött a szentpétervári csapat 155 mérkőzést, Check 6 gól.

Az orosz csapat

1998-ban Igonin részt vett az orosz labdarúgó-válogatott. A csapata meghívott Anatolij Byshovets.

Október 14 Igonin debütált egyszer a hivatalos mérkőzés Izland ellen. Ez volt a kvalifikációs találkozók az Európa-bajnokság. Jött le a padra már a 13. percben helyett a sérült Andreya Tihonova. Ez a játék nem volt olyan egyszerű, minden ment a gólnélküli döntetlen. Azonban a 89. percben védő Yuri Kovtun vágja a labdát a saját kapujába. Az orosz válogatott szenvedett vereséget szenzációs - 0: 1.

November 18 Igonin töltött az első csapat barátságos mérkőzést a brazilok, amelyben az oroszok szenvedett vereséget - 1: 5. Igonin a nemzeti csapat már nem hívják, vezetőedző Byshovets után vereség elutasította.

Makhachkala időszak

Miután a "Zenith" Igonin támogatta Odessa "Chernomorets" Ramenskoye "Saturn", ő lett a játékos FC "Anji" 2011-ben. Azonban ezek egyike sem parancsok jelentős sikert nem ért el. Bár töltött Moszkvában csapat hat szezon, ezúttal egy veterán szervező a játék a középpályán és a védelemben.

Csak egy T-shirt "Saturn" Alex játszott 142 mérkőzést, pontozásos 1 az állás. FC „Anji” lett az utolsó csapat pályafutásának egy profi játékos. Mahacskala, hogy a szezonban a Premier League tartott folyamatos közepén a ranglistán, befejező a végén a 8. helyen. Igaz, ő Igonin ebben a szezonban nagy szerepet a csapat már nem játszik, meg a pályán csak 5 alkalommal.

2012-ben elkészült Igonin profi labdarúgó karrierjét. 2002 és 2003 között ő volt a kapitány a St. Petersburg „Zenith”. Karrierje során többször találta magát a listán a legjobb játékos az országban. 1998-ban és 2007-ben szerepel a listán a 33 legjobb játékos a hazai bajnokságot, 2000-ben lett a második hely között a jobb középpályán, és 1998-ban - a harmadik legnagyobb baloldali-hátán, az újság szerint változata „Sport-Express”.

Boldog család férfi Aleksey Igonin. Feleség Natasha szült fiát Jaroszláv.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.