Sport és fitneszLabdarúgás

Afrikai Nemzetek Kupája 2013: a felfedezés és csalódás

Abban az időszakban, január 19 - február 10. ebben az évben, Dél-Afrika megtette a következő Afrikai Nemzetek Kupája, ami immár a 29. a sorban. Meg kell jegyezni, hogy az eredetileg tervezett bajnoki Líbiában, de a polgárháború az országban tett kiigazításokat a tervek a szervezők. Részvétel az előválasztási vette az összes 47 ország a kontinensen. A tanulmány eredményei alapján tizenöt résztvevő került sor a döntők és lett a tizenhatodik ország-háziasszony.

Érdekes az utolsó verseny volt az a tény, hogy szinte az összes vezetők beszélt sokat az elején építése a csapatok és a felkészülés a következő mundialyu, amely kerül sor Brazíliában. Ez igaz képviselőjének Ghána, Marokkó és mások. Az egyetlen, aki kifejezte bizalmát és deklarált szándékok, hogy megnyerje a jelenlegi labdarúgó bajnokság Afrika lett Sabri Lamouchi - az edző a válogatott elefántcsontparti. Ennek eredményeként a „elefántok” kiesett már a negyeddöntőben. Nigériai edző, éppen ellenkezőleg, jött a verseny előtt alá a vízlépcső kritikát visszautasították, hogy kiszolgálja az elismert vezető a múlt. Ehelyett meghívott egy csapat játékos aluli 25 év, kivéve néhány embert. Annak ellenére, hogy a hangsúly a szó, hogy a világbajnokság 2018-nigériai válogatott nyerte a mérkőzést.

Nagy csalódás a verseny, talán az volt a címvédő - a zambiai válogatott. Egyrészt, a tavalyi győztesek fűztek némi reményt, és a többi - nem annyira szenzációs, mint a korai indulás. Ebben az esetben, azt megerősítette szavait a szkeptikusok, akik 2012-ben azt állította, hogy Zambia nyerte az Afrikai Nemzetek Kupája alulbecsülése miatt a versenytársak. Nem mutatja magát, és a fő star csapat - Mayuka és Christopher Katongo. Tovább vesztes csapat elefántcsontparti által vezetett kortalan Didier Drogba. Úgynevezett utolsó napot nem kapcsol nyelv, de meg kell játszani bármelyik mérkőzést tapasztalt elefántcsontparti nem bizonyította. Mindez arra utal, azt az elképzelést, hogy a „elefántok” sürgős szükség, hogy egy új csatár, amelyen lehet fogadni.

Most beszéljünk a felfedezéseket. Az utolsó Afrikai Nemzetek Kupája adta a világnak a neve az új labdarúgó-tehetségek - Vasárnap MBA. 24 éves középpályás játszik a nigériai csapat „Warren Farkasok”, de van minden feltétele, hogy azt mondják, hogy ő lesz a jövő nyáron az egyik európai csapatok. Focista nagy segítség John Obi Mikel a középpályán, és szerzett két fontos célokat. Egyikük volt a döntő, az Elefántcsontpart elleni, és a második - csak a döntőt. Között a csapatok legfontosabb felfedezés volt, természetesen a nemzeti csapat Burkina Faso. Kevés hittek a kilépés a csoportból, nem is beszélve a végső ezüstérmet, ami távoztak Nemzetek Kupája.

Otthont a következő bajnokság lesz Marokkóban. Ma már tudjuk, hogy a mérkőzést a verseny kerül megrendezésre a stadionban hat városban. Meg kell jegyezni, hogy a 2015-ös Afrika Nemzetek Kupája váljon egy új történelem futball fejlődése, a „fekete kontinens”. Ő indul egy év után a világbajnokságot. Számos szakértő szerint, a bajnokság lesz az utolsó sok elismert csillag és meg kell nyitni az új nevek és erő. Például a magas elvárások a fiatalok Benin és Gabon. Lehetséges, hogy mint edző, azt látjuk, akik végignézték a játék az utóbbi időben.