Sport és fitneszLabdarúgás

A nyertesek a vb: ki és mikor triumfoval

World Cup Football - a legrangosabb nemzetközi labdarúgó torna, amely birtokában van 1930 óta. A résztvevők száma a döntő tornára fokozatosan nőtt a közlekedési infrastruktúra fejlesztése és növeli a népszerűségét a nemzetközi labdarúgás.

Résztvevők száma a döntő tornára

FIFA World Cup győztes határozza meg a csapatok számát nyerte el a jogot, hogy részt vegyen a döntő tornára átadásával a kvalifikációs versenyen. Annak szükségessége, hogy adja át a kiválasztási szabadul egyetlen csapat - a fogadó a verseny. Azonban volt egy idő, amikor a kvalifikációs torna nem végeztek. Ez az első világbajnokság Uruguay, amikor a résztvevőket toborzott szinte erőszakosan.

A Mundial 1930 megtette a 13 csapat vesz részt. 16 csapat játszott egymással Olaszország, 4 év után Franciaországban 8 év után. Ezután a bajnokságot tudták tartani nyilvánvaló okokból csak 12 év múlva Brazíliában. A verseny jött csak 13 csapat. A 7 egymást követő versenyen (a 1978 bezárólag) a bajnokságban részt 16 csapat. 1982 óta (a FIFA World Cup Spanyolország) adott otthont az első bővítése a résztvevők száma (24 csapat). Ebben a formában a szervezők tartott a verseny 4 alkalommal. 1998 óta vesz részt a 32 csapat a világbajnokságon. A terveket az új FIFA elnöke Gianni Infantino növekszik a résztvevők száma 40 csapat Mundial.

FIFA World Cup: Winners By Year

Tehát 1930-ban, mint mondtuk, bajnokok voltak Uruguayans. A következő 2 torna (1934 és 1938) nyerte az olasz csapat. 1938-tól 1950-, majd egy 12 éves szünet társított a második világháború. 1950-ben az uruguayi csapat lett a 2-világbajnok. 1954-ben első alkalommal triumfovali németek (NSZK). 1958-ban és 1962 (kétszer egymás után) nyerte meg a versenyt a brazilok Joao Santos do Nascimento (Pelé) és Mario Zagallo a készítményben. A nyertesek listáját a világbajnokság nem lenne teljes, Angliában. Az alapítók a futball az egyetlen győzelem nagyobb versenyeken nyert a hazai világbajnokság 1966. A harmadik győzelem brazilok a fő labdarúgó torna került sor 1970-ben. 4 év után, a német csapat nyerte a második győzelem a történelem a bajnokságot. 1978-ban az argentin csapat nyerte meg a világbajnokságot haza. Az olaszok a harmadik győzelem a vb nyerte 1982-ben a spanyol talaj. 1986-ban, Argentínában Diego Maradona a készítményben világbajnokságot nyert, a második alkalommal. 1990-ben és 2014-ben a rendszeres nyert a német játékos. Kétszer (1994 és 2002) átvette a trófeát brazilok. 1998-ban, a francia bajnok volt 2006-ban - „Azzurrini”, és 2010-ben - a csapat Spanyolországban.

FIFA World Cup: a győztesek Statisztika

A következő csapat, miután megnyerte a tornát bajnokok mindig nagyon nehéz. Megvédeni a címét csapatok sikerült csak kétszer (Olaszországban, 1938-ban Brazíliában 1962-ben). 1954-ben az uruguayi csapat lett a 4. a verseny Svédországban. Németek 1958-ben is lett 4 mi. Brazil válogatott 1966-ban, miután két egymást követő győzelemmel a FIFA World Cup járt elég rosszul, nem a győztesek között. És miután megnyerte a bajnokságot 1970-ben Mexikóban a labdát mágusok 1974 és 1978 volt 3. és 4. hely. A németek sohasem után győzelem a bajnokság nem tartott a következő nagy verseny helyszínek. Brazilok miután megnyerte az amerikai bajnokság 1994-ben lett a második, 1998-ban Franciaországban.

Csapatok soha nem sikerült megnyerni a versenyt háromszor egymás után.

A legintenzívebb döntőben

7 végleges bajnoki küzdelem még nem ért véget a szabályozás időben. 2-szer győztes a World Cup azonosították a Penalty. Beszéljünk mindezen harcok részletesen.

1934-ben az olasz csapat a hosszabbításban legyőzte a képviselői Csehszlovákia, az eredmény 2: 1 (Gólszerzők perces gól ismeretlen). 1966-ban volt egy híres döntőben Anglia-Németország, amely szolgált a szovjet játékvezető Tofik Bakhramov. Angol szerzett 18, 78, 101 és 120 perc, és a németek - 12 és 90 perccel a mérkőzés. A végeredmény 4: 2 mellett a brit. 12 év után a Argentina- Hollandia mérkőzés végződött győzelem a dél-amerikaiak a túlóra 3: 1 (38, 105, 116-82). 1994-ben, Brazíliában és Olaszországban gólt csak a Penalty, amely véget vetett a pontszám 3: 2 javára Romario és a vállalatok.

3. döntőjében nem ért véget a szabályozás időben. Például, a csapatok Olaszország és Franciaország, a fő és a hosszabbításban végül 2006-ban a pontszám 1: 1, de az olaszok nyert a lottón egy tucat 5: 3. Mérkőzések Spanyolország-Hollandia (2010) és Németország-Argentína (2014) zárult hosszabbítás után a pontszám 1: 0 mellett az első csapat.

Bajnokok a harcok nyert

FIFA World Cup győztes elméletben és kellett volna nyernie a legtöbb mérkőzést az utolsó versenyen. Mivel a július 14, 2014 pentakampeony brazilok nyertek 70 ilyen mérkőzést. A kevesebb, mint 4 győzelem a német válogatott. Ezek a parancsok nem valószínű, hogy ismerje el a vezető pozícióját a táblát, mert az olasz csapat, amely a harmadik, mindössze 45 győzelmet. Szintén az első öt Argentína (42 győzelem) és Spanyolországban (29 maximális eredmény).

A nyertesek a World Cup - ez tényleg a legerősebb csapat abban az időben. Véletlenül lehet nyerni egy ilyen versenyen.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.