Sport és fitneszLabdarúgás

A labdarúgó világbajnokságot. Mi ez és mit jelent ez a szó?

4 évente futballszurkolók gyűlik össze a TV, hogy szurkolnak a csapatnak a világbajnokságon. A verseny-ben alakult több mint 80 évvel ezelőtt, és azóta nem változott a hagyományokat. Aki sikerült ezen a labdarúgó esemény, emlékezett rá egy életen át. Emberek milliói jönnek az országba, amely a bajnokságot, annak érdekében, hogy támogassa a nemzeti csapat, és hogyan fog teljesíteni ellen a fő kedvencek a versenyen.

A szó eredete „világbajnoki”

A közelmúltban, a kifejezés „World Cup” minden szót általában helyébe „a világbajnokságot.” Mi ez, és amikor ezt a fogalmat használta először? 1982-ben a világ labdarúgó torna volt Spanyolországban. Ez volt a bölcsője a szó. Az a tény, hogy a „világbajnoki” spanyolul azt jelenti: „világot”, és a szó olvasható, mint a „világbajnoki”. Érdekes, hogy a hivatalos neve, a globális labdarúgó torna nem tartalmazza a „FIFA World Cup”. Nemzetközi Labdarúgó Szövetség adta a nevét a verseny Copa del Mundo de Futbol - Espana 82. Ez a rajongók és a kommentátorok voltak azok, akik hozzájárultak a születés, az új név a verseny. Ebben az évben, a verseny részt vett több mint két millió ember, aki támogatja a 24 labdarúgó hatásköröket.

Rajongók tagjai különféle énekek és dalok, és a televíziós kommentátorok támogatták azt, és kezdték sugárzott az üdvözlő szavakat „Mundial”. Mi ez elképzelni először tapasztalta a spanyol játékosok, mert nagy felelősség bízták őket. A verseny, a spanyol csapat még nem volt, hogy hatalmát és nagyságát, ellentétben a mai spanyol nemzeti csapat, hogy vett egy csomó trófeát az európai és a világ színpadán. 1982-ben, a „Red Fury” elérte legfeljebb csak a második szakaszban, ahol megnyerte a harmadik helyen a „B” csoportban, és repült a bajnokságot. Spanyol labdarúgó-világbajnokság süt a többi csapat.

Arc olasz csapat

Bajnokok a labdarúgó világ kezdett olaszok, akik csapott támadó és védelmi vonal. Ez az olasz csatár Paolo Rossi szerepel fő góllövő, amikor a FIFA World Cup véget ért.

Mi ez - a fő gólszerző a nemzeti csapat, és vált a bálvány millió olaszok - úgy érezte, az első alkalommal. Ebben az évben, Rossi lett a legjobb játékos Európában és a világ. Végén a verseny az olaszok sikerült megtörni a német válogatott a pontszám 3: 1, majd Rossi szerezte hatodik és végső cél, és ez meghatározó volt számára. Az utolsó a németek sikeres köszönhetően a Penalty, amely megszerezte a győzelmet a francia.

Brazil labdarúgó-világbajnokság

Mint már említettük, „világbajnoki” azt jelenti, „világ”, ez a neve, 1982 óta használják, kizárólag a világbajnoki címet. Mint ismeretes, amellett, hogy a világbajnokság, négyévente kerül sor, akkor az Európa-bajnokság, illetve meghatározza a győztes minden 4 évben. Azonban az európai verseny a nemzeti csapat nem kap ilyen népszerűsége, így a különleges nevet, amit nem. Mit jelent a „világbajnoki”, lehetett érteni, és az utolsó világ labdarúgó bajnokság, tartott Brazíliában.

Rajongói minden országban a lelátókon kántálta szlogenek fordított a bálványokat. A legtöbb labdarúgó Vélemények informális neve a verseny már használták folyamatosan, mert az olvasók nem is tudom, a szó eredete, az első mondata megérteni, mi lesz szó.

Oroszország - a tulajdonos a világbajnokság 2018

Meg kell említeni azt a tényt, hogy Oroszországban a következő futball-világbajnokságra kerül sor 2018-ban. Mi ez, végül érezzék magukat mind oroszok. 11 orosz városban, hogy azok Futballstadionok 32 csapat, hogy versenyezni fog az ország megkapta a címet a legjobb futball hatásköre a következő négy évben. Ki tudja, talán ez a kapitány az orosz nemzeti csapat emelje a trófeát világbajnokság feje fölött ...

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.