Hírek és TársadalomHírességek

Zhyuli Lyudovik: egy életrajzot francia futballista

Zhyuli Lyudovik - ez az egyik legismertebb futballisták Franciaországban. A hosszú évek alatt a karrierje, ő bebizonyította sokoldalúságát a pályán és az öltözőben nélkülözhetetlenségét, mint mentor. Tapasztalt Louis megváltozott sok klub és minden maradt valami saját. Az egyedi játékstílusa és a virtuozitás még megcsodálták a rajongók.

életrajz

Zhyuli Lyudovik született meg a tizedik július 1976 Lyon. Gyermekkora óta szerette foci. Az első edzés Hoztam neki egy apa, aki nagy rajongója a helyi klubban. Julie kezdte meg tanulmányait junior iskola „Lyon”, és azonnal elkezdett eredményeket felmutatni. Edzők látta őt, mint egy ígéretes játékos. Mint egy tinédzser, aki meghívást kapott a edzőtábor a nemzeti ifjúsági csapat Franciaországban. És a 94. év Zhyuli Lyudovik először ki a pályán.

Az „Oroszlán” fiatal futballista játszik a helyzetét támadó középpályás. Ezzel az új középpályás bizonyítja jó képessége a védekező. A játék során Julie szó szerint „szántott” a pályán. Itt támad az ellenség kapuja teljes sebességgel, és egy pillanat alatt eloszlik az alkategóriát közepén körbe. Saucy mint a fiatal játékos esett a szeretet a nyilvánosság számára. Az első cél karrier Zhyuli Lyudovik lőtt 25 méterről a kapuba PSG.

A kis herceg

Négy évig a „Lyon” Julie játszott száz játék, és gólt szerzett huszonegy cél. Az alacsony növekedés és az újságírók rajongók adtak neki a beceneve „A kis herceg”. Hiánya azonban labdarúgó növekedés ellensúlyozta a rugalmasság és a jó koordináció. Áthaladás után a szélről levegő labdát gyakran volt az ellenfél cél után közvetlenül a kapcsolatot a fejét Julie. Mégis, a fő előnye a játékos a sebességét. Senki sem tudta utolérni a francia, amikor felgyorsult. Crown „chip” Julie felé nyúló központja az eltolás a szárnyon nyaktörő sebességgel.

Ez az arány odafigyelt a tenyésztők a labdarúgó klub „Monaco”, amikor a felajánlott egy csomó pénzt, hogy a játékos. A kilencvennyolcas Zhyuli Lyudovik játszott a „Monaco”. Hat éve lőtt negyvenhét fejek, és menj ki a mezőre 184 alkalommal. Arany labdarúgó kezdett kétezer éve: „Monaco” nyerte meg a francia nyílt, és elérte a Bajnokok Ligája döntőjében.

Zhyuli Lyudovik: középpályás "Barcelona"

2004-ben, Julie kezdett érdeklődni a „Barcelona”. A nyári átigazolási Louis szerződést írt alá a katalán klub. Három évig játszott nyolcvan mérkőzést, ami szerzett tizenkilenc célokat. A „Leopard” Louis nyert egy csomó trófeát, mind a spanyol és az álom minden focista - aranyérmet a Bajnokok Ligájában. Rajongók adta a játékosnak a beceneve „Speed Julie.” Gyors és technikailag francia sikerült megnyerni a spanyol „La bajnokság.”

Ugyanakkor tudta, hogy a legjobb hely a gyerekek számára „Oroszlán” - a francia bajnokságban. De mielőtt visszatért hazájába sorsa dob neki Rómába, ahol ő védte a színek a helyi „roma”. Egy évvel később, 2008-ban, Julie szerződést kötött a "Paris Saint-Germain." Úgy kezdődik egy új fejezet az életrajz a francia Le Petit Prince.

Beszéd a francia válogatott

Focista Zhyuli Lyudovik játszott tizenhét szerepelt a francia válogatottban, ami nagyon kevés, figyelembe véve az ő korában. Ellentétben klub karrier megjelenése a nemzeti csapat a Louis nincs beállítva. A csúcs az ő formája, képes volt játszani az Európa-bajnokságon 2004-ben. Azonban egy sérülés miatt nem tudott játszani. Tovább remény volt a világbajnokság Németországban, de ezúttal a dobogón megjelent egy másik fiatal tehetség - Franck Ribery. Ezután helyezzük a fő játékmester Franciaország vette Sidney Govou. Louis nyert egyetlen trófeát a T-shirt a válogatott - Konföderációs Kupa.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.