Hírek és TársadalomHírességek

Eddi Irvayn: Karrier és fotók

Edmund Irvine - ez az ír, aki világszerte ismert, mint egy kiváló versenyző „Formula 1”.

életrajz

Born Edmund Irvine, világszerte ismert, mint Eddi Irvayn, a tizedik 1965 novemberében. Szülővárosában az Írország, pontosabban annak északi részén, ahol a város KONLIGA. Jelenleg a brit autóversenyző él az ír város Dublin.

Még gyermekkorában Eddi Irvayn kezdett, hogy vegyenek részt az autósportban, és mindig is az volt a példaképe Dzheyms Hanta, akivel később találkozik személyesen.

versenyzői karrierje

Karrierje autóverseny Eddi Irvayn korán kezdődött. Szóval, a tizennyolc éves korában, ő kezdte, hogy vegyenek részt túraautósport, lezajlott az ő városa.

És csak akkor, kezdve 1988-ban, ő lesz a résztvevője autóverseny, „Formula 3”, és csak ezután, 1989-Eddi Irvayn és elfogadja a meghívást féllé válik „Jordan” parancsot. Ez lehetővé teszi számára, hogy részt vegyenek a „Formula 3000”. Együtt a csapat ő ezen a versenyen tudott, hogy a harmadik helyen.

Tagja „Jordan” parancs

1993-ban, Eddi Irvayn volt már a "Formula 1". Ez világbajnokság tartott Japánban, és ő volt az első, a fiatal versenyző. Ezután debütált a „Jordan” parancsot. De volt egy botrány, ami még csatlakozott a játékteret. Ez történt annak a ténynek köszönhető, hogy a pálya a verseny volt némi félreértés. Mégis, a fiatalember képes volt, hogy a hatodik helyen az első versenyen neki.

1996-ig, Eddie továbbra is játszani a csapat, „Jordan”. És minden versenyen, amint az eredmények javultak. Fokozatosan megváltozott, és a vezetési stílus, amely kezdetben csak most nem engedte folyamatosan vezető botrányok. Ő versenyautó vezetési stílust vált a mester, a stabil, professzionális, benne.

Hat éve, 1993-1999-ben részt vett az összes bajnokság, mindig javítja a pontszámot. A legsikeresebbek a karrierje a csapat, „Jordan” volt az eredmény a nagydíjon, lezajlott Kanadában 1995-ben.

botrányos hírneve

Az első nyilvános botrány történt Eddie legelején pályája volt, amikor egy résztvevő a „Jordan” csapat verseny „Forma-1”. Eddi Irvayn, egy fénykép, amely mutatja be a cikk, küzdött az első díjat a híres pilóta Damon Hill. Lassan, és Eddie könnyen megelőzni őt. De akkor az egész kör sikerült megelőzni Ayrton Senna, aki akkoriban az élen. De ez a manőver megfosztotta a fiatal és tapasztalatlan versenyző még egy lehetőséget, hogy javítsa a helyzetét.

Irvayn Eddi úgy döntött, hogy tartsa ellentámadásra és sikeresen megelőzte a vezető ellenfél. Egy ismét folytatódott a harc után az ellenség ellen, amely lassú volt, nem növeli a sebességet. Senna de valamilyen oknál fogva úgy döntött, hogy a fiatal autóversenyző szándékosan zavarja, és a verseny után úgy döntött, hogy foglalkozni vele. Így kezdődött a botrány, amely fokozatosan vált a harcot. Még ebben debütált verseny „Forma-1” Eddy szerzett sok pontot, ami lehetővé tette számára, hogy a hatodik helyre.

A második botrány történt Eddi Irvaynom, akinek a karrierje kifejlesztett sikeresen Nagydíjon került sor Brazíliában. 1994-ben ő lett nemcsak a résztvevő, hanem az elkövetők, hogy baleset, ami jött csak három versenyautót is. Az ilyen jogsértés nem engedték, hogy részt vegyenek egy versenyen.

Jordan csapat, melynek ő volt, próbált fájl egy tiltakozó. De az a tény, hogy úgy döntöttek, hogy kihívást jelent a döntést a tisztességes, a fiatal versenyző nőtt a büntetés, és ez már kizárják, hogy részt vegyenek három versenyen.

Egy új botrány történt 1996-ban, amikor közben odaítélésekor Irvine, aki a harmadik helyen áll a Grand Prix tartott Ausztráliában volt kifüggesztett zászló Írország és a hiteleket a televíziós műsor adásba került Nagy-Britanniában zászló.

Tagja a „Ferrari” csapat

1996-ban a csapat „Ferrari” teljesen megújult szerkezettel és Irvine szerencsés: ő találja magát egy új rész a legendás versenycsapat. Társa lett híres versenyző Michael Schumacher. De a szerződés született arról, hogy az előnyöket a kopott Schumacher és Irvine volt a második pilóta. A szerződés értelmében a fiatal lovas volt ahhoz, hogy minden körülmények között a győzelmet csapattársa: elriasztja riválisok és hagyja, ha szükséges.

A csúcs a versenyzői karrierje a „Ferrari” összeáll Eddi Irvayn 1999-ben Kanadában, ahol ő volt az első, csak verte le a pályán. De a fiatal és motivált vezető nemcsak visszatért a pályára, hanem helyreállt a helyzetben, amelyben korábban volt. És nyer.

Miután ez a lenyűgöző sikere volt a két faj, amelyben Eddie is egyértelműen kitűnt, és nyert. Ezután Eddi Irvayn képes volt, hogy a vezető a világbajnokságot. De a győzelem gátat szab az a tény, hogy a savanyított kapcsolatok a vezetők a csapat, amelyben részt vett. Mindez oda vezetett, hogy az a tény, hogy elvesztette a pontokat, és elvesztette az ellenfél. De nyilvánították vice-bajnok és lett a második pozícióban a dobogón a becsület.

Tagja a csapatnak „Jaguar”

Bár még mindig a „Ferrari” csapat vesz részt a Grand Prix Kanadában, egy fiatal és sikeres versenyző szerződést kötött a „Jaguar” parancsot. De miután az első néhány versenyen Eddie csalódott amiatt, hogy arra a következtetésre jutott a három évre szóló szerződést. Az egyik technika, amit adott neki, alig volt alkalmas versenyzésre, így nyerni közülük nem a legkisebb esélye.

Annak ellenére, hogy a munkahelyi környezet, Irvine tudott jönni a harmadik, és ez többször volt. És, hogy ez volt a legjobb eredmény a csapat sok éves fennállása, mert a többi lovas, aki szintén aláírta a szerződést a csapat, nem tudott még az első hat.

2001-ben a Grand Prix verseny, lezajlott Belgiumban, Eddie hirtelen szembesül Luciano Burti, aki korábban a társa. Az ellenfél súlyosan megsérült, és azonnal elvesztette az eszméletét. Eddie maga rendezte az üdvösségét, sőt válogatott törmeléket. Ez segített, hogy mentse életét Burti.

2002-ben szerződést kötött a csapat vége volt, és Eddie úgy döntött, hogy menjen vissza a „Jorden”, de úgy döntöttek, hogy pilóta, ami szintén fizetni a részvételt. És Irvine kész volt részt venni ebben a csapatban ingyenes.

Eddi Irvayn: a személyes élet és életrajz

Eddie és felesége találkozott 1988-ban, amikor még mindig a „Formula 3”. Ő választott név Maria Drummond. Feleségével, annak ellenére, hogy az erős szeretet és tisztelet, Eddie külön él. Úgy véli, hogy mindaddig, amíg tudják tartani az érdeklődés egymás iránt és a jó kapcsolat.

Mindig érdekes, hogy a szurkolók autóversenyző magánéletéről, mint a Eddi Irvayna. Gyerekek egy autóversenyző is. Lánya Zoe számára a legnagyobb gazdagság az élet, bár tudjuk, hogy soha nem kellett a pénz híres autóversenyző.

Copyright © 2018 hu.delachieve.com. Theme powered by WordPress.